reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja już po wizycie. Szyjka ma 1.4 cm. Dostałam skierowanie do szpitala. Obecnie mamy 31 tydzień A z tego co usłyszałam to mały waży 1300 gram? Teraz to do mnie doszło, bo jak usłyszałam że szyjka z 2.7 cm się skrocila to aż mi się słabo tam zrobilo? Jakim cudem jak 21 maja w 28 tygodniu mały ważyl 1154 gramy? Mam nadzieję że gince się coś pomyliło;( pewnie zostane tam do konca porodu, bo mam klucia w szyjce i bole jak na okres. Mam nadzieje ze ta waga to jakas pomylka :(
 
reklama
Dziewczyny jestem po lekarzu. Rozwarcie 2 cm, szyjka kiepska, cieniutka i w ogóle chociaz długość w zasadzie bez zmian ok 2 cm. Mała na szczęście wazy między 2500 a 2700 wiec wydaje mi się że ladnie przybrała przez 2 tygodnie. Ale lekarz zalecił jeszcze rezim łóżkowy do konca nastepnego tygodnia.

No to slicznie przybrala! nic tylko sie cieszyc i lezec, jeszcze chwilke wytrzyma na pewno!! :)
 
GBS miałam pobieramy w 30tc, wyszedł dodatni. Lekarz stwierdzil, że w 36tc pobierze po raz kolejny, bo wynik powinien być świeży do porodu. Antybiotyk przy dodatni dają przy porodzie z tego, co wiem.
 
Ja już po wizycie. Szyjka ma 1.4 cm. Dostałam skierowanie do szpitala. Obecnie mamy 31 tydzień A z tego co usłyszałam to mały waży 1300 gram? Teraz to do mnie doszło, bo jak usłyszałam że szyjka z 2.7 cm się skrocila to aż mi się słabo tam zrobilo? Jakim cudem jak 21 maja w 28 tygodniu mały ważyl 1154 gramy? Mam nadzieję że gince się coś pomyliło;( pewnie zostane tam do konca porodu, bo mam klucia w szyjce i bole jak na okres. Mam nadzieje ze ta waga to jakas pomylka :(
Hmm,a nie masz żadnego opisu badania,zdjęcia usg z wymiarami dzidzi? Faktycznie troszkę mało waży... W szpitalu wszystko dokładnie zbadaja i będziesz spokojniejsza. Trzymam kciuki:*
 
Ostatnia edycja:
No to slicznie przybrala! nic tylko sie cieszyc i lezec, jeszcze chwilke wytrzyma na pewno!! :)
No chyba trochę że mnie teraz zeszło:) myślałam że będzie max 2,5 kg a tu proszę :) i ja wytrzymam na pewno, pytanie tylko czy ta mała panna w brzuchu nie bedzie chciala wyjść wcześniej. Ale juz na to wpływu nie mam. Nie będę jej tylko w tym pomagać i do 24 czerwca mam zamiar leżeć jak do tej pory.

Ja już po wizycie. Szyjka ma 1.4 cm. Dostałam skierowanie do szpitala. Obecnie mamy 31 tydzień A z tego co usłyszałam to mały waży 1300 gram? Teraz to do mnie doszło, bo jak usłyszałam że szyjka z 2.7 cm się skrocila to aż mi się słabo tam zrobilo? Jakim cudem jak 21 maja w 28 tygodniu mały ważyl 1154 gramy? Mam nadzieję że gince się coś pomyliło;( pewnie zostane tam do konca porodu, bo mam klucia w szyjce i bole jak na okres. Mam nadzieje ze ta waga to jakas pomylka :(
W szpitalu pewnie Cię zbadaja już przy przyjęciu więc zobaczysz ile mały waży. A nie masz wpisanej w karcie wagi albo wymiarów ? Możliwe że lekarz się pomylil. Trzymam kciuki za Ciebie.
U mnie gbs też dodatni. Położna mówiła że jak zacznę rodzic to mam jechać szybciej do szpitala bo muszą podać antybiotyk 2 dawki co 4 godziny zanim urodze
 
Ja już po wizycie. Szyjka ma 1.4 cm. Dostałam skierowanie do szpitala. Obecnie mamy 31 tydzień A z tego co usłyszałam to mały waży 1300 gram? Teraz to do mnie doszło, bo jak usłyszałam że szyjka z 2.7 cm się skrocila to aż mi się słabo tam zrobilo? Jakim cudem jak 21 maja w 28 tygodniu mały ważyl 1154 gramy? Mam nadzieję że gince się coś pomyliło;( pewnie zostane tam do konca porodu, bo mam klucia w szyjce i bole jak na okres. Mam nadzieje ze ta waga to jakas pomylka :(
Nie zamartwiaj sie, oni tak mierzą, że wiesz.. moja w 30/31 tyg na przyjeciu do szpitala wazyla ok. 1500g co wczesniej tez byla mierzona i jakby nie wiele urosła a wszystko jest ok. Z ta szyjką no cóż..ja w ciagu nie calej doby z 24mm, na ponizej 1.5cm i do tego dwa razy wieksze rozwarcie..rozpulchnienie..dzis bylam to mi powiedział ze juz sukces ze nie urodzilam:) Dasz radę, na pewno i do tego bedziesz troche spokojniejsza w szpitalu, dadza zastrzykj na rozwój płucek, leki poobserwuja i może wypuszcza:) ale co szpital to inaczej, więc sie nie nastawiaj:) grunt zeby z dzidzia bylo wszystko w porządku, głowa do góry!:)
 
reklama
No chyba trochę że mnie teraz zeszło:) myślałam że będzie max 2,5 kg a tu proszę :) i ja wytrzymam na pewno, pytanie tylko czy ta mała panna w brzuchu nie bedzie chciala wyjść wcześniej. Ale juz na to wpływu nie mam. Nie będę jej tylko w tym pomagać i do 24 czerwca mam zamiar leżeć jak do tej pory.


W szpitalu pewnie Cię zbadaja już przy przyjęciu więc zobaczysz ile mały waży. A nie masz wpisanej w karcie wagi albo wymiarów ? Możliwe że lekarz się pomylil. Trzymam kciuki za Ciebie.
U mnie gbs też dodatni. Położna mówiła że jak zacznę rodzic to mam jechać szybciej do szpitala bo muszą podać antybiotyk 2 dawki co 4 godziny zanim urodze
No ja byłam o 19 na porodowce,A o północy urodził się syn... więc słabo zdążyło podzialac.. boję się że teraz pójdzie szybciej
 
Do góry