reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Najważniejsze, że wiesz, że masz dodatni GBS, będą mogli reagować, podadzą Ci antybiotyk przed porodem.
W pierwszej ciąży też miałam dodatni i mam traumę...bo poród szedł za szybko, a lekarzom zależało żeby antybiotyk zadziałał.. I przy bólach partych mialam co trzeci skurcz przec,A dwa oddychac:/ przez co ostatnia faza porodu trwała na możliwego maxa,czyli 2 h...
 
Dziewczyny jestem po lekarzu. Rozwarcie 2 cm, szyjka kiepska, cieniutka i w ogóle chociaz długość w zasadzie bez zmian ok 2 cm. Mała na szczęście wazy między 2500 a 2700 wiec wydaje mi się że ladnie przybrała przez 2 tygodnie. Ale lekarz zalecił jeszcze rezim łóżkowy do konca nastepnego tygodnia.
 
Mój lekarz pobrał w 35 tc plus 5, a wynik mam dzisiaj tj 36 plus 1. Do porodu trzeba mieć ze sobą.
Ja juz raz mialam pobierane gbs i byl dodatni, ale nie leczylismy tego. Potem i tak bralam antybiotyki na inne bakterie. Teraz w 35 pobrali jeszcze raz i czekam na wynik. Ale jak jest dodatni, to chyba juz podadza antybiotyki nie czekajac na porod?
 
reklama
Do góry