reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Byłam u dr, powiedział, ze szyjki to w zasadzie nie ma..jest tak miekka..ze to juz nawet nie istotne jaką ma długość, ze cud ze jeszcze nie urodziłam, ze bez pessara to na bank już bym byla po porodzie.. powiedział, ze musze troche chodzić, żeby skrzepy sie nie porobily. Ze to juz jest sukces ten 34 tydzień i w zasadzie jeszcze tydzień i by bylo super, ale oczywiscie staramy sie wytrzymać do terminu:) za 2 tyg do kontroli. Jestem szczesliwa jakoś mimo wszystko..tyle dałam rade:) Mala niecałe 2600g
Na prawdę myślę że 34 tc to ładnie. Może uda się jeszcze dwa? :) no i waga super. Idealna :)
 
Dziewczyny właśnie odebrałam wynik posiewu na GBS. Wynik dodatki i to liczebność kolonii bardzo duża. Tylko mam wątpliwości, bo lekarz pobrał mi posiew miałam wrażenie z samego odbytu...W dodatku już byłam po 4 globbulkach dopochwowych... wszędzie w necie jest napisane,żeby globulki odstawić przed pobraniem... Ja pytałam lekarza o to,ale mówił że to nie szkodzi...pobrał tak szybko oczywiscie z obawy przed porodem przedwczesnym..
 
reklama
Dziewczyny właśnie odebrałam wynik posiewu na GBS. Wynik dodatki i to liczebność kolonii bardzo duża. Tylko mam wątpliwości, bo lekarz pobrał mi posiew miałam wrażenie z samego odbytu...W dodatku już byłam po 4 globbulkach dopochwowych... wszędzie w necie jest napisane,żeby globulki odstawić przed pobraniem... Ja pytałam lekarza o to,ale mówił że to nie szkodzi...pobrał tak szybko oczywiscie z obawy przed porodem przedwczesnym..
Najważniejsze, że wiesz, że masz dodatni GBS, będą mogli reagować, podadzą Ci antybiotyk przed porodem.
 
Do góry