reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny, dawno mnie nie było. 28.05 urodziłam synka w 36+4. Dziś wypisują mnie do domu, niestety maluch musi trochę poleżeć jeszcze w szpitalu. Dostał 9/9/8 w skali Apgar,l. Akcja porodowa była szybka. W nocy klucie, myślałam, że to szew i pojechałam na IP. Okazało się, że do zdjęcia, postanowili zatrzymać mnie w szpitalu, po dwóch godzinach kolejne badanie, szybko zdejmowali. Chwilę po zdjęciu 4 cm rozwarcie, nie mialam jakis skurczy ale zaczął odchodzić czop, pojawiła się krew, o 20:00 jechałam juz na salę.
Gratulujemy Dzidziusia :)
 
reklama
Dziewczyny, dawno mnie nie było. 28.05 urodziłam synka w 36+4. Dziś wypisują mnie do domu, niestety maluch musi trochę poleżeć jeszcze w szpitalu. Dostał 9/9/8 w skali Apgar,l. Akcja porodowa była szybka. W nocy klucie, myślałam, że to szew i pojechałam na IP. Okazało się, że do zdjęcia, postanowili zatrzymać mnie w szpitalu, po dwóch godzinach kolejne badanie, szybko zdejmowali. Chwilę po zdjęciu 4 cm rozwarcie, nie mialam jakis skurczy ale zaczął odchodzić czop, pojawiła się krew, o 20:00 jechałam juz na salę.
Gratulacje! Dużo zdrowia dla maluszka!
 
Hej ja już po wizycie szyjka bez zmian następna wizyta za dwa tyg ,ciekawe czy wytrzymam....?
Wody ok i łożysko ok
Niestety wyleciało mi z głowy zapytać ile waży ,dwa tyg temu miała 2,5 kg to pewnie teraz coś koło 3
U nas upał 31 stopni ,odpaliłam klime i odpoczywam
No to super:) wszystko dobrze się skonczy:) jak szyjka na tym etapie bez zmian to spokojnie donosisz. Moja już ma 2 cm. I mieciutka...zobaczymy jak to będzie.
 
No to super:) wszystko dobrze się skonczy:) jak szyjka na tym etapie bez zmian to spokojnie donosisz. Moja już ma 2 cm. I mieciutka...zobaczymy jak to będzie.
Kochana ja od 26 tyg mam rozwarcie ! Modlę się o każdy dzień !
Teraz troszkę poczułam ulgę bo 35+5 ale tak bardzo chciałabym wytrzymać do 37
 
reklama
Kochana ja od 26 tyg mam rozwarcie ! Modlę się o każdy dzień !
Teraz troszkę poczułam ulgę bo 35+5 ale tak bardzo chciałabym wytrzymać do 37
Wytrzymasz do 37:) A Ty masz pessar? Szew? Kiedy ściągają?
Ja na wizycie w piątek miałam rozwarcie na palec przy badaniu ręcznym, na usg nie widać go. Mam nadzieję, że to teraz dalej szybko nie pójdzie...bo u mnie dopiero 30+3..
 
Do góry