reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Cześć laski!
Na wstępie gratulacje za wszystkie skończone tygodnie i dobre wiadomosci, witam nowe Mamusie!
Długo mnie nie było, w środę przyjechała siostra z 2,5 letnią córą co by mi w domu pogarnąć (okna pomyc, sprzątnąć porządnie kuchnię i łazienkę, itp ). W piątek dołączył szwagier, z mężem ogarniali pokój gdzie ma parkować wózek i mają być klamoty dziecka (części od wózka 3w1, za duże/małe ciuszki itp). Dopiero pojechali. Niby sami sobą i mną przy okazji się zajęli, ale czuję się zmęczona i odpoczywam.
Muszę przyznać, że leżenie+cukrzyca ciążowa nie idą w parze. O ile za dnia cukry w normie to na czczo zawsze ponad normę.
Całuję :*
 
Cześć laski!
Na wstępie gratulacje za wszystkie skończone tygodnie i dobre wiadomosci, witam nowe Mamusie!
Długo mnie nie było, w środę przyjechała siostra z 2,5 letnią córą co by mi w domu pogarnąć (okna pomyc, sprzątnąć porządnie kuchnię i łazienkę, itp ). W piątek dołączył szwagier, z mężem ogarniali pokój gdzie ma parkować wózek i mają być klamoty dziecka (części od wózka 3w1, za duże/małe ciuszki itp). Dopiero pojechali. Niby sami sobą i mną przy okazji się zajęli, ale czuję się zmęczona i odpoczywam.
Muszę przyznać, że leżenie+cukrzyca ciążowa nie idą w parze. O ile za dnia cukry w normie to na czczo zawsze ponad normę.
Całuję :*
U mnie to samo. Leżakuje dużo, w dzień wszystko ok, a na czczo 89-98 diabetolog zalecił ci insulinę na noc?ja mam wizytę dopiero w środę ciekawe co powie.
 
U mnie to samo. Leżakuje dużo, w dzień wszystko ok, a na czczo 89-98 diabetolog zalecił ci insulinę na noc?ja mam wizytę dopiero w środę ciekawe co powie.
Wizytę u diabetologa mam we wtorek to może czegoś się dowiem. Na razie tylko w rejestracji dali mi glukometr I ogólne instrukcje co do diety.
 
Hej dziewczyny! Mam znowu pytanie dotyczące szwu. Obecnie jestem w 20 tyg ciąży. Szew założony 6 dni temu na szyjkę w kształcie Y i zamkniętej części 19 mm. Rozwarcie wewnętrzne 7 mm. Pytanie czy ten szew powstrzyma dalsze skracanie ? Jak to u Was wyglądało ?
 
Dziewczyny, dawno mnie nie było. 28.05 urodziłam synka w 36+4. Dziś wypisują mnie do domu, niestety maluch musi trochę poleżeć jeszcze w szpitalu. Dostał 9/9/8 w skali Apgar,l. Akcja porodowa była szybka. W nocy klucie, myślałam, że to szew i pojechałam na IP. Okazało się, że do zdjęcia, postanowili zatrzymać mnie w szpitalu, po dwóch godzinach kolejne badanie, szybko zdejmowali. Chwilę po zdjęciu 4 cm rozwarcie, nie mialam jakis skurczy ale zaczął odchodzić czop, pojawiła się krew, o 20:00 jechałam juz na salę.
 
Dziewczyny, dawno mnie nie było. 28.05 urodziłam synka w 36+4. Dziś wypisują mnie do domu, niestety maluch musi trochę poleżeć jeszcze w szpitalu. Dostał 9/9/8 w skali Apgar,l. Akcja porodowa była szybka. W nocy klucie, myślałam, że to szew i pojechałam na IP. Okazało się, że do zdjęcia, postanowili zatrzymać mnie w szpitalu, po dwóch godzinach kolejne badanie, szybko zdejmowali. Chwilę po zdjęciu 4 cm rozwarcie, nie mialam jakis skurczy ale zaczął odchodzić czop, pojawiła się krew, o 20:00 jechałam juz na salę.
Gratulacje !!! Dużo zdrówka życzę dla Was! Ja urodziłam synka w równym 36+0 i jest wszystko ok !
Tak ostatnio miałam pisać ci u Ciebie ? A tu taka niespodzianka!
Szkoda że nie możesz być razem z maluszkiem w szpitalu
 
A czemu maluszek musi poleżeć jeszcze w szpitalu? Najważniejsze że już jesteście razem i powoli możesz zacząć cieszyć się macierzyństwem. Gratulacje !!
Ja się witam dzisiaj z 3 z przodu. Zaczęliśmy 30 tydzień ciazy. Mam nadzieję że wytrwamy jeszcze 6 tygodni i wszystko dobrze się zakończy! Ale coraz częściej boli mnie jakby krocze, do tego dochodzi delikatny ból jak na okres. Mam nadzieję że to nic niepokojącego, bo po 20 tygodniu nie raz miałam takie bole a nic się nie działo.
 
Dziewczyny, dawno mnie nie było. 28.05 urodziłam synka w 36+4. Dziś wypisują mnie do domu, niestety maluch musi trochę poleżeć jeszcze w szpitalu. Dostał 9/9/8 w skali Apgar,l. Akcja porodowa była szybka. W nocy klucie, myślałam, że to szew i pojechałam na IP. Okazało się, że do zdjęcia, postanowili zatrzymać mnie w szpitalu, po dwóch godzinach kolejne badanie, szybko zdejmowali. Chwilę po zdjęciu 4 cm rozwarcie, nie mialam jakis skurczy ale zaczął odchodzić czop, pojawiła się krew, o 20:00 jechałam juz na salę.
Gratulacje!! :) mam nadzieję że z synkiem wszystko w porządku i za niedługo będziecie w komplecie w domku ;)
 
reklama
Ja dziś mam wizytę u ginekologa,bardzo się boję jak tam moja szyjka. Oby się nie skracała. Za 2 dni też wkraczam w 30 tydzień.
 
Do góry