reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja to sir boję bo czasem czuje jak mi się brzuch napina 8 nie wiem czy to skurcz, czy mały się tak jakoś wierci czy po prostu wzdęcia mi rozpieraja
 
reklama
Z tym leżeniem to bywa różnie.Jednej kobiecie uda się donosic ciążę inna urodzi przedwcześnie. Trochę taka loteria.Ale wiem, że nie warto ryzykować.Ja dzisiaj trafiłam na bloga mamaginekolog.pl i tam Pani doktor piszę, że leżenie plackiem przez cały czas nic nie daje a wręcz szkodzi jeżeli chodzi o problem skracajacej się szyjki.
 
Z tym leżeniem to bywa różnie.Jednej kobiecie uda się donosic ciążę inna urodzi przedwcześnie. Trochę taka loteria.Ale wiem, że nie warto ryzykować.Ja dzisiaj trafiłam na bloga mamaginekolog.pl i tam Pani doktor piszę, że leżenie plackiem przez cały czas nic nie daje a wręcz szkodzi jeżeli chodzi o problem skracajacej się szyjki.
Hehe...już przerabialiśmy na tym forum temat tego bloga i czy jest sens leżenia :-) widać, że każda prędzej czy później trafia na tego bloga i ma podobne przemyślenia :-)
 
Dziewczyny pamiętacie może czy po clotrimazolum dlugo miałyście uczucie wilgoci? Ja ostatnia tabletkę bralam przedwczoraj wieczorem i dzisiaj tez czuje ze cis że mnie leci.... :(
 
Po clotrimazolum to normalne, bez wkładek ani rusz :-)

Ale myslicie ze te uplawy moga być długo po zakończeniu brania? Ostatnia tabletkę, a w sunie było ich 7 bralam przedwczoraj wieczorem. Przepraszam że tak drąże ale po prostu myskakam ze dzisiaj brdzie już sucho i oczoczywiś mam glupie mysli.
 
reklama
Będzie mokro, bo one działają jeszcze po odstawieniu około tygodnia z tego co pamiętam. Ja już się do wkaldek przyzwyczaiłam, bo biorę luteine dopochwowo i też jest duża ilość wydzieliny. Spokojnie :-)
 
Do góry