reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja tez sie melduje. Pierwszy dzień w szpitalu, szyjka taka sama od 3 dni gdy lekarz założył mi pessar. Trzyma dobrze na szczęście. Jestem po dwóch kroplówkach magnezu, trzecia o północy. Ależ wam zazdroszczę dziewczyny, juz tak daleko zaszłyście a ja dopiero na początku walki 18 tydzień ciąży [emoji45]
Będzie dobrze!!! Pamiętam jak ja zaczęłam czytać to forum byłam w 16 tyg i wiedziałam że mnie czeka pessar i id 18 tyg szyjka zacZela się skracać od 20 pessar !
Teraz jestem 33+5 skreślam każdy dzień w kalendarzu i wyznaczone cele ! Pierwszy 28 ,32 teraz oby do 35 a później 37
Mam nadzieję że wszystkie dotrwamy
Pamiętam jak czytałam i dziewczyny pisały że są 26 tyg albo w 30 to był dla mnie ogromny odstęp a wraz sama już jestem bliżej niż dalej !!!
 
reklama
W ogóle to badanie ręczne szyjki strasznie mnie boli zawsze u tego ginekologa. I teraz mam dziwne klucia w pochwie i oczywiście zaczynam schizowac...
 
W ogóle to badanie ręczne szyjki strasznie mnie boli zawsze u tego ginekologa. I teraz mam dziwne klucia w pochwie i oczywiście zaczynam schizowac...
Mnie też boli ,jeszcze jak kręci tym krążkiem bardzo nieprzyjemne ale musi żeby odleżyny się nie zrobiły
Pozniej też brzuszek boli
 
Też pamiętam, jak dziewczyny pisały, że są w 27-28 tc...A ja w 20... teraz też podczytujac, że jesteście w 34 zazdroszczę... ale sama jestem w 29 tc i już z tego się cieszę bardzo:) i teraz to już z górki. Zaraz wyprawkę całą zamówić trzeba, torby pakować i zleci:) Dziewczyny, które jesteście na wcześniejszych etapach-dacie rade!!!! Jeszcze zatesknimy za tym lezeniem;););)
 
Kurde u mnie szyjka to już praktycznie na szwie, gdyby nie ten szew tobpewnie nie byłabym już w ciąży. Jutro jadę na szpital. Będą obserwować ktg i posiew od razu. Już 25 tyg za mną jeszcze chociaż z 5. Trzymajcie kciuki!
Trzymam mocno kciuki ...musi się udać dotrzymać. Jutro jak pojedziesz do szpitala to pewnie dostaniesz od razu sterydy to też będzie już trochę bezpieczniej
 
reklama
Gratuluje dziewczyny utrzymanych szyjek :) oby tak do końca :) ja jutro badanie, oby udało się jeszcze wyjść na trochę do domu
 
Do góry