reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Oczywiście, że każda z nas tutaj i nie tylko która leży 23h byle tylko dzieciatku nic się niestalo i było jak najdłużej w brzuszku to może być z siebie dumna :) ja zaczęłam 34 tydzień ale leżę od 22 tygodnia. Damy radę:) A jak z ruchliwoscia waszych dzieci ? Bo mój to mały leniwiec i często się stresuje czy u niego wszystko ok , ale chyba udziela mu się ten lezacy tryb :)
Moja wręcz przeciwnie i denerwuje się, że za dużo się rusza i nic jej sie nie podoba, ani na prawym ani na lewym boku, czasem juz nawet na plecach protestuje
 
Mój synek z waga jest na 20-25 centylu. Zobaczcie sobie siatki centylowe w necie. Nie wszystkie dzieci muszą ważyć 4 kg przy urodzeniu ;) Nasz synek w terminie porodu ma ważyć jakieś 2800-3200 gramów, ale jak będzie to zobaczymy. Na usg mojego gina margines błędu na tym etapie to 200 gramów.
 
Kurde u mnie szyjka to już praktycznie na szwie, gdyby nie ten szew tobpewnie nie byłabym już w ciąży. Jutro jadę na szpital. Będą obserwować ktg i posiew od razu. Już 25 tyg za mną jeszcze chociaż z 5. Trzymajcie kciuki!
 
Kurde u mnie szyjka to już praktycznie na szwie, gdyby nie ten szew tobpewnie nie byłabym już w ciąży. Jutro jadę na szpital. Będą obserwować ktg i posiew od razu. Już 25 tyg za mną jeszcze chociaż z 5. Trzymajcie kciuki!

Trzymamy kciuki, dasz radę jeszcze w dwupaku conajmniej 5 tyg!
 
reklama
Do góry