reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej hej ;)
No napewno dzidzius dużo czasu wymaga ;) bardzo dużo ;)
Ile już ma? I jak ty się czujesz ?
U mnie narazie ok ale mogłoby być lepiej ;/ najwazniejsze że nadal w dwupaku ( oby jak najdłużej ,chociaż do bezpiecznego terminu brakuje niecale 4 tyg to wydaje mi się wieczność )jutro mam wizytę i strach ..

Mała skończyła 10 tygodni , rośnie jak na drożdżach :) tylko mamy podejrzenie alergii więc z jedzeniem tak średnio. Muszę bardzo uważać. [emoji17] czas szybko leci. Pamietam jak byłaś w około 20 tygodnia a tu proszę :) trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę i życzę powodzenia :)
 
Ja już po wizycie. Szyjka jak miałam miesiąc temu 2.7 cm tak ma dalej. Jest zamknięta i twarda. Mamy 28 tydzień i mały waży 1154 gram. Jakiś taki malutki się wydaje. Akrobata drapal się nożkami po głowie.
To super, że szyjka trzyma. Mi dwa tygodnie temu skróciła się do 25 mm, w środę idę na kontrolę i cholernie się boję:( u mnie leci 27 tydzień.
 
Hej ja już po wizycie na szczęście szyjka bez zmian zamknięta przepuszcza na palec, mała waży już 2,5 kg, łożysko super także walczymy dalej,za dwa tyg znowu kontrol
No widzisz, to super!!!! Cieszę się bardzo:) może te nasze przeczucia jednak nie zawsze muszą się sprawdzać... Mam nadzieję, że u mnie szyjka też nadal będzie trzymała a tych 26 mm lub więcej!!
 
Ja tez sie melduje. Pierwszy dzień w szpitalu, szyjka taka sama od 3 dni gdy lekarz założył mi pessar. Trzyma dobrze na szczęście. Jestem po dwóch kroplówkach magnezu, trzecia o północy. Ależ wam zazdroszczę dziewczyny, juz tak daleko zaszłyście a ja dopiero na początku walki 18 tydzień ciąży [emoji45]
 
reklama
Ja tez sie melduje. Pierwszy dzień w szpitalu, szyjka taka sama od 3 dni gdy lekarz założył mi pessar. Trzyma dobrze na szczęście. Jestem po dwóch kroplówkach magnezu, trzecia o północy. Ależ wam zazdroszczę dziewczyny, juz tak daleko zaszłyście a ja dopiero na początku walki 18 tydzień ciąży [emoji45]
Ale za to jaka nagroda nas wszystkie czeka [emoji4] dasz radę ja od 22 leżę a zaczęłam 34 i na prawdę da się wytrzymać. A passar masz , jak będzie dobrze spełniać swoją funkcję a szyjka stać w miejscu to pewnie po jakimś czasie będziesz mogła troszkę więcej podziałac:) najważniejsze że szyjka się trzyma :) choć pamiętam jakie stresy przechodzilam w sumie to cały czas się stresuje żeby jak najdłużej wytrzymać , ale damy radę
 
Do góry