reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

HA, JESTEM! Kociatka, Maqnio, witajcie :)! Kociatka, śliczny chłopczyk. Maqnio, Twoja Rózinka duża słodka dziewczynka, śledziłam kiedyś watek na lipcówkach, teraz już sporadycznie.Melduję, że u nas ok, tylko rzadko zagladam na forum, czasu mało..:( Od 16 stycznia wracam do pracy i jestem z tego powodu b. nieszczęśliwa...Mati ma jeden ząbek okupiony płaczem i cierpieniem, poza tym jest kochany, rozwija się prawidłowo, ale powolutku-brakuje mu tych 4 tygodni w brzuszku. Jezszce nie siedzi i nie raczkuje, ale myślę, że lada moment.Dołączam zdjecia.Z Wyczekanym miałam kontakt, ostatni raz jakieś póltora m-ca temu, też było wszytsko ok, nasze chło DSC05963.jpgDSC05987.jpgDSC00048.jpgpaki oba urodzone w 36 tyg. ciąży szły rozwojem łeb w łeb.
 
Ostatnia edycja:
reklama
MONDY!!!! witaj Kochana!! ja w pracy od 30.01. i tez płacze po kątach, ale jest coraz lepiej. Rózinka wstaje diablica przy wszystkim przy czym sie da, z oka jej spuscic nie mozna eh....:):):) Mati przecudny!!!niech rośnie zdrowo!!!! buzi
kociatka :* synus cud miód!!!!
 
Hej widze ze watek upadl a szkoda...
Mondy sliczny Mateuszek i jaki duzy;-)
Kociatka cudny babelek;-)
U nas tez wszystko ok, maly raczkuje, wstaje gdzie sie da a ja opadam z sil:tak:
To moj bebel;-)zdjęcie0620.jpg
 
Witam,moja szwagierka wylądowała w poniedziałek w szpitalu z twardnieniem brzucha.Jest w 29 tygodniu ciąży.Mieli ją wypisać dzisiaj lecz twardnienia stały się częstsze i bolesne.Lekarze nie znaleźli przyczyny.Dodam że 2 tygodnie temu brała ślub,tańczyła dużo,stresowała się przed ślubem.Czy to może być od tego? Szyjka trzyma,nie skraca się.Czy któraś też tak miała i lekarze znaleźli jednak przyczyne? Proszę bardzo o odpowiedź
 
Hej!

Anusia, stres, nadmiar wrazen? Skakanie w "wysokiej" ciazy? To wystarczy, zeby miec skurcze i twardnenia.

Czesc Anula!!! Ale masz fajnego babelka :) Subtelna buzka.

Mondy, dzieki za wiesci od Wyczekanego, super ze syneczek fajnie sie rozwija. Moj urodzil sie w terminie, ale dluuugo nie myslal o raczkowaniu. Fajnych mamay chlopaczkow, a dopiero martwilysmy sie, czy donosimy:-).
 
reklama
Ja niestety leże drugi tydzień.Na ostatniej wizycie lekarz badając mnie stwierdził że szyjka skrócona,kazał przyjść za dwa tygodnie żeby zrobić USG,na razie jestem na luteinie i magnesie i mam nakaz leżenia przez te dwa tygodnie.Nie długo wizyta i zobaczymy co dalej...jestem trochę przerażona:-(
 
Do góry