reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jestem po wizycie.Twardnienie brzucha podobno wynika z zakażenia dróg moczowych.Szyjka trzyma,na razie wszystko jest ok.Narazie mam brać furaginum i wit.C i zrobić posiew moczu.Lekarz mnie nastraszył że nieleczone może doprowadzić do poronienia lub przedwczesnego porodu
 
reklama
Anussia najpierw powinnaś zrobić badania moczu na posiew, a dopiero potem jak wyniki wyjdą złe to bierz furaginę z wit C-ale moze ci to lekarz mówił :zawstydzona/y:. Najważniejsze że szyjka trzyma.
 
wszelkie infekcje moga prowadzi cdo przedwczesnego porodu lub poronienia nie tylko bakterie w moczu,ale bakterie sa bardzo czeste az za czeste
 
Witam ja wczoraj byłam na wizycie u gina i wszystko jest ok!!Szyjka 21mm nie zmniejszyła sie od ostatniej wizyty a synuś pieknie rosnie pwd 1900:)Sama byłam zazkoczona ze taki duży. Mam dużo leżec i za 3 tyg kolejna wizyta.Pozdrawiam
 
Hej kobietki :))

Chcialam tylko powiedziec, ze zyjemy i mamy sie dobrze :) Oleczek ma 4 miesiace i jest przekochany (zdjecia w zalaczeniu). Urodzil sie w 40 tygodniu, porod wywolywany. Od 24 tyg ciaza byla zagrozona.

Drogie Krotkie Szyjki, jestem najlepszym przykladem ze mozna donosic!

Buziaki i trzymam za wszystkie kciuki
 

Załączniki

  • 46 - 3 months.jpg
    46 - 3 months.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 126
  • 54 - 4 months.jpg
    54 - 4 months.jpg
    9,1 KB · Wyświetleń: 113
Kociatko skarbie coś się nie odzywała a ty żadnego kontaktu do ciebie. Myslałam o tobie i wypatrywałam. Odezwij się czasem kochana albo daj jakiś namiar i eskę chociaz wyslij.



Witajcie dziewczyny i ja za kociatka jestem przykładem, ze może być dobrze. Emilka urodzona w 39 tc przez cc
 

Załączniki

  • DSCF8376.jpg
    DSCF8376.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 118
  • 6.jpg
    6.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 128
Wisienko, macierzynstwo nieco mnie przygniotlo na poczatku... Malenstwo nie spalo, a my chodzilismy po scianach ze zmeczenia. Teraz jednak najgorsze za nami i bardzo mnie to wszystko cieszy. Postaram sie zagladac od czasu do czasu
A jak ma sie Emilka?
 
[h=1]anussia201 i co u Ciebie, zrobiłaś posiew?
Mi te skurcze wogóle nie mijają:-/ Nie wiem już co o tym mysleć.[/h]
 
asiuk-zrobiłam posiew,wczoraj odebrałam wyniki: "bakterii tlenowych nie wyhodowano":baffled: to już sama nie wiem co mam myśleć a wczoraj jeszcze bolała mnie nerka,sama nie wiem czy to w ogóle nerka,bo nie był to jednostajny ból tylko skurcze
 
reklama
powiem ci tak, ostatnio moja koleżanka też w ciąży wyszły jej złe wyniki moczu, dostała furaginę, ale coś ją tknęło i powtózyła badanie moczu-wyszło ok, furaginy więc nie wzięła, ale nie miała żadnych objawów "moczowych" , miałą zwykłe przeziębienie. Wiesz, wyniki warto powtórzyć zawsze. Branie jakichkolwiek leków nie jest obojętne dla maluszka, ale tez infekcje potrafią być groźne i napewno nie powinno sie lekceważyć zalecen lekarza. A na jakiej podstawie twój gin wywnioskował ze to pęcherz? Ja bym powtózyła mocz i poszła z tymi wynikami jeszcze raz do niego zapytać czy jednak masz brać furaginę. W końcu to chodzi o twoje zdrowie i dziecka. Dużo odpoczywaj!
 
Do góry