reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ginekolog powiedział że branie furaginum nie zaszkodzi a wręcz może pomoć tym bardziej że ja ciągle mam nawracające kłopoty z cewką moczową,odczuwam ból i pieczenie podczas oddawania moczu.A ten posiew miałam zrobić bo w moczu wyszło 8 leukocytów i bakterie
 
reklama
Tylko koniecznie bierz tą furaginę z wit c- po tyle samo tabl. I dużo pij- woda soczki oczywiście :-D Trzymam kciuki, zeby Ci te bóle przeszły jak naszybciej. A na przyszłość jedz żurawinę w każdej postaci- suszona jest, dżemiki, syropy (soki skoncentrowane), a jak wolisz to moze kupic Urinal w aptece- w ciąży można go brać. Jak masz takie tendencje do zak. moczowych to powinnaś profilaktycznie brać właśnie żurawinę.
 
Hehe będę jak moja teściowa :-D też pije sok z żurawiny codziennie i nie ma już problemów z pęcherzem.Ginekolog jeszcze polecił mi Prenatal urocare ale powiedział że nie zawsze można dostać w aptece
 
czasem zdarzają się widać mądre teściowe hihihi

firma od prenatalu ostatnio widać zrobiła nalot wśród ginów:-D, ja dostałam próbki Prenatal GripCare na przeziębienie- "też nie w każdej aptece można dostać":-D
 
Kochane, zdaniem mojego gina takie infekcje czesto sa przyczyna skurczow, a nawet prowadza do przerwania blon plodowych. Mam tendncje do infekcji pecherza / pochwy. Ale w ciazy pilam sok zurawinowy i bralam babskie bakterie i NIC! Wyniki mialam idealne. To jest naprawde dobra profilaktyka.

Jak skurczy bylo duzo, gin nawet dawal mi penicyline, zeby wykluczyc ew bakcyle. To nie zaszkodzilo - moj synek jest prawdziwym okazem zdrowia! Infekcje sa naprawde bardziej niebezpieczne niz ich leczenie
 
Asiuk a Ty te skurcze mam od infekcji, czy tak po prostu? Ja biorę magnez, ale jak myślałam że jest poprawa i poszłam do sklepu wózki pooglądać to skurcz za skurczem więc znów leżę od rana do wieczora
Wisieńka, Kociatka śliczne te Wasze pociechy, niech się zdrowo chowają i jak najwięcej przespanych nocy życzę
 
cześć Dziewczyny!!!

nie zagladalam tu szmat czasu...

kociatka Ty żyjesz kobieto?!!?!?!? kurcze cos sie tak długo nie odzywała co?!!?!:-):-)co tam u ciebie - opowiadaj - sciskam cie i Małego mocno!!! ps. wiesz mzoe co u mondy i wyczekanej? bo cisza u nich jak makiem zasial.

sciskam was wszystkie - mimo, ze tyle nowych krotkich szyjek i trzymam mocno kciuki za donoszenie dzidzioli!!!!
 
Maqnio!!!!!!!!!!!!!!! nie zauwazylam Twojego posta!

U nas dobrze, dobrze, 2 zeby, chcemy pelzac, przesypiamy noce :-) Maly zdrowy i przeslodki. Zalaczam fotki. A jak Wy sie macie???

Nie mam zadnych wiesci od Mondy i Wyczekanego niestety.
Krotkie szyjki zalozyly inny watek, a tu taka kopalnia wiedzy. Tyle szczesliwych zakonczen:-)

Caluje Was mocno i pisz co u Ciebie i Rozniki
 

Załączniki

  • 67 - 5,5 months.jpg
    67 - 5,5 months.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 91
  • 61 - 5 months.jpg
    61 - 5 months.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 102
reklama
kociatka!!!! super, ze u Was wszystko tak pieknie!!!! Rózinka cudowna, ząbek - jeden, nocki - fatalne, siedzimy juz pieknie i najlepiej to zaczełaby juz chodzic:szok::-D generalnie jest ok, 30.01 wracam do pracy i juz na sama mysl wyc mi sie chce. Szkoda ze reszta dziewczyn sie nie odzywa. Ściskamy Was mocno!!!!!! Olus przecudny!!!!!
 
Do góry