reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Tak, działa, probiotyki doustne stosowane regularnie sa bardzo skuteczne. Ja biorę akurat Lacibios Femina. Próbowałam Provag, Trivagin itp., lecz te chyba na mnie najlepiej działają.
 
Wkladasz dopochwowo 2 tabletki naraz? A uzywacie do wkladania "wspomagaczy"? Bo ja wkladam z odrobina zelu dozwolonego w ciazy, czysty kwas hialuronowy,ktory tez wstrzykuje sie do pochwy po porodzie. Bo tak to mi za sucho i dyskomfort... mam jeszcze dwie globulki nacmirroru,za 2 dni zaczynam karmic piske luteina trzy razy dziennie...
Tak wkładam jedna po drugiej i używam aplikarora, nie stosuje żadnego żelu
Też dostalam macmirror w szpitalu 2 razu w tygodniu mam aplikować
 
Tak wkładam jedna po drugiej i używam aplikarora, nie stosuje żadnego żelu
Też dostalam macmirror w szpitalu 2 razu w tygodniu mam aplikować
A ja sie troche boje tego aplikatora:D ale moze sprobuje...
Tak, działa, probiotyki doustne stosowane regularnie sa bardzo skuteczne. Ja biorę akurat Lacibios Femina. Próbowałam Provag, Trivagin itp., lecz te chyba na mnie najlepiej działają.
To chyba skusze sie na ten Lacibios femina...wezme najpierw jedna paczke, a potem bede brala co drugi dzien. Dobre opinie maja
 
A ja sie troche boje tego aplikatora:D ale moze sprobuje...

To chyba skusze sie na ten Lacibios femina...wezme najpierw jedna paczke, a potem bede brala co drugi dzien. Dobre opinie maja
Dziewczyny niewiem o jakim leku mówicie ale wiem że dziewczyny pisały u mnie na forum kiedyś że w ciąży powinno się reka wszystkie leki aplikować nie tym aplikatorem
 
Hej kobitki, ja aplikuje luteinę dopochwową 2x1 i robie to palcem, boje się, że tym aplikatorem mogłabym zrobić sobie i dzidzi krzywdę. Tak nawiasem mówiąc w szpitalu odstawili mi wszystkie leki, mam brać tylko tą luteinę. Trochę mnie to dziwi, że nawet nospy nie co by wyciszyć ewentualne skurcze, mam nadzieję, że wiedzą co robią. Czy któraś się orientuje czy jeśli pesar zakładają podczas pobytu w szpitalu to trzeba za niego dodatkowo zapłacić?
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja wyszlam ze szpitala z ostatniego hamowania skurczy. Mala ma sie dobrze. Dziś 35+5 mala wazy 2380. Lekarka podczas usg w szpitalu powiedziała ze lozysko ma 3-stopien dojrzalosci, widoczne zwapnienia ale przepływy dobre. Dala mi do myslenia tym, a tym samym martwienia.7.05 ide na zdjęcie pessara, moj gin niestety nie robi przepływów. Chyba kupie sobie detektor tętna lub bede jezdzic na ktg.
 
Do góry