reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze szyjki[emoji110] daje znać jak u mnie sytuacja się rozwija, na kontroli po 3 tygodniach z pessarem i leżeniem, Pessar trzyma- badanie palpacyjne, usg przez powłoki brzuszne z pomiarem jest 25 mm (było 26 mm) wiec na razie Pessar i polegiwanie pomaga. Ale dzidziuś cały czas główkowo wiec będzie sobie napierał na ten Pessar już cały czas, a i nie mały jest :) 1400 w 27+3. Na razie kontynuujemy luteinę 2x dziennie.
Wow, no to super:) dzidziol faktycznie duzy juz,super:) oby takdalej;) moja tez glowka do dolu, 24+1, wiec ucisk na szyjke bedzie... ale damy rade:)
 
reklama
Hej, mam posiew z pochwy i tam wyszedł tylko GBS i pojedyncze Lactobacillus. Czyli tak naprawdę nic do leczenia.
Posiew miałam we wtorek o 14.
W sobotę wieczorem wzięłam Vitagyn C i lactovaginal. Myślicie że to moglo ewentualnie zafałszować wyniki? Czytałam, że trzeba poczekać 2-3 dni po przyjmowaniu takich leków, więc tyle mniej więcej jest. Myślę, czy nie powtórzyć posiewu za tydzień, ale chyba nie ma sensu? Skoro wyhodowali Gbs, to by równie dobrze wyszły jakieś inne bakterie?
 
Ostatnia edycja:
Hej, mam posiew z pochwy i tam wyszedł tylko GBS i pojedyncze Lactobacillus. Czyli tak naprawdę nic do leczenia.
Posiew miałam we wtorek o 14.
W sobotę wieczorem wzięłam Vitagyn C i lactovaginal. Myślicie że to moglo ewentualnie zafałszować wyniki? Czytałam, że trzeba poczekać 2-3 dni po przyjmowaniu takich leków, więc tyle mniej więcej jest. Myślę, czy nie powtórzyć posiewu za tydzień, ale chyba nie ma sensu? Skoro wyhodowali Gbs, to by równie dobrze wyszły jakieś inne bakterie?
ja myślę, że to nie zafałszowało wyniku. Bo z resztą jak piszesz GBS wyhodowali. Pytanie tylko czy masz jakieś swędzenie lub upławy.
 
A dziewczyny tak się zastanawiam, czy po tylu miesiącach leżenia ja będę mieć w ogóle siły rodzić naturalnie? Jest tu mama, która leżała już jedną ciążę i rodziła sn?:-p
 
reklama
Do góry