reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A dziewczyny tak się zastanawiam, czy po tylu miesiącach leżenia ja będę mieć w ogóle siły rodzić naturalnie? Jest tu mama, która leżała już jedną ciążę i rodziła sn?:-p
Ja!!!!:):) lezAlam 3 miesiace plackiem,nie robiac NIC, bo mieszkalusmy z mezem z rodzicami. Wstalam w 36 tc, nie mialam sily dojsc 100 m... urodzilam 37+5 synka 3830 g naturalnie. Na pewno kazda z nas da rade:)
Ja wlasnie analizuje,ze waze mniej niz z synem na tym etapie:D
 
reklama
Dziewczyny myslicie ze taki sok 100% z zurawiny z apteki jest dobry na zakwaszenie pochwy ? Zastanawiam sie czy nie kupic. Biore teraz ten macmirror po zalozeniu pessara i do tej pory stosowalam lactovaginal ale przy macmirror nie moge teraz i staram sie zakwasic sobie pochwe i żeby miec jsk najwięcej tych paleczek kwasu mlekowego i nie wiem czy kupic w aptece ten provag ( jego sie lyka , tak?) czy jakis inny probiotyk do stosowania doustnie. Tak zeby byl dobry . jem dużo jogurtow, kiszone ogorki no i chciałam tez kupic sok z zurawiny mysle nad provagiem i nie wiem co jeszcze stosować zeby ta " dobra" flore bakteryjna odbudowac
 
Dziewczyny myslicie ze taki sok 100% z zurawiny z apteki jest dobry na zakwaszenie pochwy ? Zastanawiam sie czy nie kupic. Biore teraz ten macmirror po zalozeniu pessara i do tej pory stosowalam lactovaginal ale przy macmirror nie moge teraz i staram sie zakwasic sobie pochwe i żeby miec jsk najwięcej tych paleczek kwasu mlekowego i nie wiem czy kupic w aptece ten provag ( jego sie lyka , tak?) czy jakis inny probiotyk do stosowania doustnie. Tak zeby byl dobry . jem dużo jogurtow, kiszone ogorki no i chciałam tez kupic sok z zurawiny mysle nad provagiem i nie wiem co jeszcze stosować zeby ta " dobra" flore bakteryjna odbudowac
Provag i Lacto Vaginal, sok z żurawiny również nie zaszkodzi.
 
Co sądzicie o tych wynikach? Są ok ? Nie znam do końca tego podziału na bakterie itp. nie miałam nigdy takiego opisu ;)
 
A dziewczyny tak się zastanawiam, czy po tylu miesiącach leżenia ja będę mieć w ogóle siły rodzić naturalnie? Jest tu mama, która leżała już jedną ciążę i rodziła sn?:-p
Ja w pierwszej ciazy lezalam 3 miesiace i rodzilam sn. Porod byl ekstremalnie szybki, ledwo dojechalam do szpitala. Tak wiec plus naszej sytuacji jest taki, ze akurat na brak skurczow i brak rozwarcia nie mozemy narzekac.;-) ;) Pamietam jak panie pielegniarki wiozly mnie winda na porodowke i prosily zebym nie urodzila w windzie. Teraz niestety poki co mam ulozenie pupa na dol.
 
reklama
Do góry