reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ale "łykasz" dopochwowo?:D czy masz podjezykowa? Bo ja dowcipnie...i znowu wszystko bedzie podraznione... poki co mam jeszcze 3 tabletki macmirror.
A tydzien ciazy do karty ciazy lekarz Wam wpisuje z daty ostatniej miesiaczki czy z daty tego USG I trymestru?
Z ostatniej miesiączki liczy [emoji4] haha ja ani dopochwowo ani pod język po prostu lykam normalnie jak każda tabletkę [emoji16] kurczę a nie mógł Ci przepisać tej pod język albo do lykania? Byłoby Ci latwiej
 
Z ostatniej miesiączki liczy [emoji4] haha ja ani dopochwowo ani pod język po prostu lykam normalnie jak każda tabletkę [emoji16] kurczę a nie mógł Ci przepisać tej pod język albo do lykania? Byłoby Ci latwiej
Ktora luteine Ty lykasz? Dopochwowa czy podjezykowa? No zdaniem mojego lekarza ta dopochwowa dziala od razu, bezposrednio na szyjke...a tego mojej trzeba. Bo chcialam podjezykowa...
A o wpisywaniu wieku ciazy pytam, bo dzisiaj mi wpisal zamiast z miesiaczki rowny 24tc, to wpisal z usg 24+5. Dla mnie bomba, bo jestem 5 dni do przodu,hehe. Dzidzia duza,a to najwazniejsze.
 
Ktora luteine Ty lykasz? Dopochwowa czy podjezykowa? No zdaniem mojego lekarza ta dopochwowa dziala od razu, bezposrednio na szyjke...a tego mojej trzeba. Bo chcialam podjezykowa...
A o wpisywaniu wieku ciazy pytam, bo dzisiaj mi wpisal zamiast z miesiaczki rowny 24tc, to wpisal z usg 24+5. Dla mnie bomba, bo jestem 5 dni do przodu,hehe. Dzidzia duza,a to najwazniejsze.
Tutaj przepisuja normalnie taka do lykania inaczej jak w pl [emoji4] A to może ma inną metodę jakąś [emoji4]
 
reklama
Czy ktoras z Was przyjmuje 3 razy luteine dopochwowo?? I dodatkowo mam pytanie, nak za 2 tyg byc moze bede miala pobierany posiew,to wczesniej luteine odstawic na chwile?
@Mikasa7 ,
A w jakiej dawce masz ta luteine ?
3 × 100?
Ja dzień przed pobraniem posiewu nie aplikuje nic, żeby wynik wyszedł wiarygodny.
Dodatkowo mój lekarz zaznacza na karcie informacyjnej do laboratorium, że przyjmuje luteine :)
 
Do góry