reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej ja też już po badaniu tak na szybko tylko spr szyjki, i na szczęście (oczywiście mogłoby lepiej,dobrze że nie jest gorzej bo tego się obawiałam ) kanał szyjki zamknięty ale z zewnątrz przepuszcza na opuszek tak jak było ;/ Walczymy dalej!!!
No i super:) mi dzis lekarz powiedzial,ze ujscie zewnetrzne predzej czy pozniej sie otwiera i tak jak juz pisalysmy u wielorodki to normalne. Jest super, bedzie dobrze:)
 
reklama
Hej ja też już po badaniu tak na szybko tylko spr szyjki, i na szczęście (oczywiście mogłoby lepiej,dobrze że nie jest gorzej bo tego się obawiałam ) kanał szyjki zamknięty ale z zewnątrz przepuszcza na opuszek tak jak było ;/ Walczymy dalej!!!
No to super Agatka że nie jest gorzej [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8]
 
Czy ktoras z Was przyjmuje 3 razy luteine dopochwowo?? I dodatkowo mam pytanie, nak za 2 tyg byc moze bede miala pobierany posiew,to wczesniej luteine odstawic na chwile?
 
Różni lekarze różnie mierzą, ja w ostatnim czasie miałam masę pomiarów, najpierw 3.8cm, potem 3cm, potem u kolejnego lekarza 3.8cm, następnie na IP 4cm, kilka dni później na kontroli u mojego lekarza 3.4cm, następnie na IP 3.7, na kontroli u u ojego 3.8, a ostatnio w przychodni, gdzie mnie wzięli na pomiar szyjki (zazwyczaj nie mają USG), którego w ogóle nie planowałam, to miałam 3.57... no i tak w kółko. :D Te milimetry co chwile się przesuwają. :/ ostatnio jak babka mi badała szyjkę to jakoś uciskała macicę i mówiła, że szyjka pod wpływem ucisku nie zmienia rozmiaru. Nie wiem co to ma wnieść do badania, pierwszy raz tak miałam robione .
To świadczy o tym że szyjka pracuje i widocznie musi być jakaś różnica w pomiarach, wiadomo raz więcej chodzimy raz więcej leżymy, zresztą Ty masz szyjkę jak ta lala poniżej 3 nie schodzi :)
 
reklama
Dzieki Dziewczyny, lekarz nic nie mowil, zeby odstawic,ale zawsze mogl zapomniec;) najwyzej rano przed wizyta, ktora mam na 8 nie zaaplikuje luteiny. Ale ta dawka,3 razy dziennie mnie przeraza....
No tak zrob, zaaplikuj zaraz po wizycie, tym bardziej, że idziesz rano. :)
Spokojnie, 3 razy to nie tak źle. :) :)
 
Do góry