reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Teraz doczytalam, ze Twoj gin na urlopie. On zlecil macmirorr i stwierdzil rozwarte ujscie wewnetrzne?
Rozwarte ujscie stwierdził on i wyslal do szpitala ( rowniez z powodu skracajacej sie szyjki i. Stawiania sie macicy. Stwierdzil , ze podczas badania usg ktore mi robil macica sie stawiala i ona doprowadziła do tego rozwarcia ) w szpitalu ujscie rozwarte potwierdzili szyjka miekka decyzja - pessar ale wyniki wyszly takie jak podalam mimo to zalozyli mi pessar i przepisali macmirror , stwierdzili ze pessar dobrze lezy i tyle ;/ i ze mam isc do gin za 7-10 dni . a Ty mialas przepisany macmirror na jakas infekcje grzybicza? Czy bakteryjna? Robilas wczesniej posiew?
 
reklama
Ale Ci zazdroszczę !! Jednak tyle co ty się wylezalas w tym szpitalu ..ale już niedługo nagroda ;)
Ja jutro kontrol szyjki...przeżywam strasznie !
Ja jutro zaczynam 31 i narazie cel mam do 34! Tak jak mój lekarz mówił że byle do 34 !!
A to jeszcze tyle dni cały miesiąc ech...
Też mam jutro kontrolę i mam złe przeczucia...strasznie się boję, że się pogorszyło i wyśle mnie do szpitala; ja jutro kończę 29...oby chociaż do 1 maja pociągnąć...
 
Biorąc pod uwagę że wylądowałam z szwem w 17tc to powiem szczerze jestem podłamana tymi wpisami że szew wytrzymał 6 czy 8 tygodni.
No to mogę Cię pocieszyć,bo u mnie dziś dokladnie mija 10 tygodni od założenia szwu; jutro się dowiem, czy szew jeszcze trzyma, ale podobno to normalne, że z czasem spełza i robi się rozwarcie, ważne, żeby to nastąpiło jak najpóźniej
 
Nie czytaj za wiele:) mimo wszystko dzidzia jest chroniona, ujscie zewnetrzne masz przeciez zamkniete? Od wewnatrz sie rozwiera. Macmirror tez dziala przeciwbakteryjnie, bedzie dobrze!!!
zamkniete bylo, a teraz to juz nie wiem bo robili mi usg szyjki sporo dni temu . teraz mam lezec i lezec a nawet na taki posiew zeby zrobić ( po leczeniu) to mam z 25 km to samo ze szpitalem. Dziekuje za slowa otuchy , staram sie myslec pozytywnie , ale jedno dziecko juz stracilam 2 lata temu ( ciaza obumarla , ale w 1 trymestrze - przyczyny nie znaleziono) teraz wszystko przez dlugi czas bylo dobrze, dzidzia niby pięknie rosnie , ale boje sie , ze dojdzie do jakiegos zakazenia wewnątrz macicznego , albo pęknięcia pecherza i jak nie wylecze tych bakterii to co z porodem eh . już sie tak cieszylam zaraz 8 miesiac zaczynam
 
Wydaje mi wiem właśnie że są to pałeczki gram dodatnie czyli te prawidłowe. A macmiror pewnie dostałaś profilaktycznie. Dziewczyny z pessara biorą co parę dni te globulki żeby właśnie żadna infekcja się nie rozwinęła.
 
A dziewczyny w którym tygodniu ciąży wybierałyście położną? Przychodzi do Was już w czasie ciąży? Są tu może dziewczyny z Poznania, które mogą kogoś polecić z okolic Nowego Miasta? Myślałam, że pójdę do szkoły rodzenia i tam kogoś znajdę, ale nie mogę, więc zastanawiam się jak to załatwić...
Ja też zastanawiam się nad położną; w poprzedniej ciąży zapisałam się do szkoly, ale ani razu nie bylam na zajeciach bo sie okazalo ze musze lezec, wiec polozna z tej szkoly przyszla 2 razy do domu w czasie ciazy
 
Mi biocenoza poleciała w 2 tygodnie, odkąd zaczęłam brać luteinę i ja codziennie aplikować. :/ A ta flora to nie są właśnie pałeczki kwasu mlekowego? One są.wlasnie g(+) albo g(-) , nie pamiętam dokładnie które.
Wydaje mi sie , ze właśnie nie bo by bylo napisane , ze paleczki kwasu mlekowego. Tez biore luteine dopochwowo i ogolnie mam strasznie sucha pochwe i teraz po tych lekach tez , jak skoncze brac macmirror to trzeba będzie brac lactovaginal jem tez sporo jogurtow a moze znacie jakies lepsze probiotyki od lactovaginal ?
 
reklama
Rozwarte ujscie stwierdził on i wyslal do szpitala ( rowniez z powodu skracajacej sie szyjki i. Stawiania sie macicy. Stwierdzil , ze podczas badania usg ktore mi robil macica sie stawiala i ona doprowadziła do tego rozwarcia ) w szpitalu ujscie rozwarte potwierdzili szyjka miekka decyzja - pessar ale wyniki wyszly takie jak podalam mimo to zalozyli mi pessar i przepisali macmirror , stwierdzili ze pessar dobrze lezy i tyle ;/ i ze mam isc do gin za 7-10 dni . a Ty mialas przepisany macmirror na jakas infekcje grzybicza? Czy bakteryjna? Robilas wczesniej posiew?
Ja macmirorr dostalam w ciemno,ze tak sie wyraze. Bylam na IP w piatek z pieczeniem i swedzeniem. Lekarz zmienil luteine na podjezykowa no i macmirror na.8 dni. Jak zapytalam czy jest przeciwgrzybiczy czy jaki,to lekarz powiedzial,ze jest to lek,ktory dziala i na bakterie i na grzyby.
Jestes pod opieka, skoro niedlugo zaczynasz osmy miesiac,wszystko jest na dobrej drodze i bedzie ok!!! Wlacz sobie film, zrelaksuj sie w miare mozliwosci, wypij melise.:)
 
Do góry