reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Patka co u Ciebie, co mowia w szpitalu?
Onaszczesliwa2018-wszystko ok u Ciebie???
Cześć Dziewczyny!
Nie odzywam się bo już nawet nie mam siły pisać co u mnie...caly tydzień tu jestem i nikt mnie nie badał, wyszła mi e coli w wymazie i jakieś dwie jeszcze ale podobno nieliczne i nie dali mi nawet antybiotyku, żaden lekarz nie był w stanie powiedzieć mi jak będzie wyglądało dalsze leczenie dopiero dzisiaj przyszła na dyżur moja doktor prowadząca i ma mnie zbadać więc dam znać po.
 
reklama
Czesc ! Po jakim czasie od założenia pessara / szwu mialyscie pobrany wymaz ? I czy bralyscie leki dopochwowe po założeniu? Ja miałam zakladany pessar w piatek i teraz biore macmirror , do ginekologa mam sie zglosic 7-10 dni po wypisie ( wyszlam wczoraj ze szpitala ) ponoc podczas brania leków nie powinno sie robic wymazow. I jeszcze mam pytanie czy przy pesarze mozna w ogole robic wymaz z szyjki? Da sie skoro jest tam pessar? Bo czytalam , ze wymaz z pochwy i wymaz z szyjki to 2 różne rzeczy ...
 
Czesc ! Po jakim czasie od założenia pessara / szwu mialyscie pobrany wymaz ? I czy bralyscie leki dopochwowe po założeniu? Ja miałam zakladany pessar w piatek i teraz biore macmirror , do ginekologa mam sie zglosic 7-10 dni po wypisie ( wyszlam wczoraj ze szpitala ) ponoc podczas brania leków nie powinno sie robic wymazow. I jeszcze mam pytanie czy przy pesarze mozna w ogole robic wymaz z szyjki? Da sie skoro jest tam pessar? Bo czytalam , ze wymaz z pochwy i wymaz z szyjki to 2 różne rzeczy ...
Ja mam jedno i drugie.
Wymaz mialam pobierany miesiąc od założenia, w trakcie leczenia nie pobiera się wymazu.
Wymaz z szyjki przy założonym pessarze można pobrać ponieważ fragment szyjki z niego wystaje.
Ja globulek żadnych nie dostalam ale wiem że dziewczyny często biorą macmirror.
 
Cześć Dziewczyny!
Nie odzywam się bo już nawet nie mam siły pisać co u mnie...caly tydzień tu jestem i nikt mnie nie badał, wyszła mi e coli w wymazie i jakieś dwie jeszcze ale podobno nieliczne i nie dali mi nawet antybiotyku, żaden lekarz nie był w stanie powiedzieć mi jak będzie wyglądało dalsze leczenie dopiero dzisiaj przyszła na dyżur moja doktor prowadząca i ma mnie zbadać więc dam znać po.
Myslalam o Tobie i sie martwilam! Kurcze, jeszcze Cie nie zbadali? Jak die czujesz? Trzymam kciuki za badanie!!!
 
Te 24 mm mialam teraz w piatek na IP. Na poprzedniej wizycie, miesiac temu miala 26-27 mm. W miedzy czasie jak poszlam prywatnie to miala 32 mm. W piatek bylam po dwóch intensywnych dniach z moim dzieckiem,wiec rzeczywiscie wiecej stania,byla bardziej obciazona ta szyjka. Jutro badanie bedzie najbardziej miarodajne, bo na tym samym aparacie. Oczywiscie,ze dam znac:)Ty tez daj znac co i jak!
Ja też czekam na info!
 
Myslalam o Tobie i sie martwilam! Kurcze, jeszcze Cie nie zbadali? Jak die czujesz? Trzymam kciuki za badanie!!!
Już jestem po badaniu.
Szyjke mialam sprawdzana ręcznie i wziernikiem bez USG, Pani Doktor powiedziała że nie ma do niej zastrzeżeń, szew dobrze trzyma, jest zamknięta więc kamień spadł mi z serca!
Mam dostać zamiast antybiotyku jakiś lagodniejszy lek dopochwowy, zrobia mi crp i podadzą sterydy na rozwinięcie płuc maluszka, w czwartek puszcza mnie do domku :):biggrin2:
 
reklama
Do góry