reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja macmirorr dostalam w ciemno,ze tak sie wyraze. Bylam na IP w piatek z pieczeniem i swedzeniem. Lekarz zmienil luteine na podjezykowa no i macmirror na.8 dni. Jak zapytalam czy jest przeciwgrzybiczy czy jaki,to lekarz powiedzial,ze jest to lek,ktory dziala i na bakterie i na grzyby.
Jestes pod opieka, skoro niedlugo zaczynasz osmy miesiac,wszystko jest na dobrej drodze i bedzie ok!!! Wlacz sobie film, zrelaksuj sie w miare mozliwosci, wypij melise.:)
No wlasnie na to przepisywanie leków w ciemno przez lekarzy to juz nie mam slow. Dziękuję bardzo ;)
 
reklama
No wlasnie na to przepisywanie leków w ciemno przez lekarzy to juz nie mam slow. Dziękuję bardzo ;)
Właśnie, mnie też to denerwuje. Dlatego od razu zrobiłam posiew za jednym razem, żeby mieć spokój. Bo znając życie bym dostała właśnie macmirror, a nie wiadomo, czy by w ogóle pomogl. :/
 
Wydaje mi sie , ze właśnie nie bo by bylo napisane , ze paleczki kwasu mlekowego. Tez biore luteine dopochwowo i ogolnie mam strasznie sucha pochwe i teraz po tych lekach tez , jak skoncze brac macmirror to trzeba będzie brac lactovaginal jem tez sporo jogurtow a moze znacie jakies lepsze probiotyki od lactovaginal ?

Ja biorę invag, nie wiem jak ten lacrovaginal ale invag ma 3 szczepy bakterii.
 
Z lekarzami czesto tak jest leki w ciemno bez zadnych badan , wymazow , jak sie noe zrobi czegos na wlasna reke a potem wychodza kwiatki z niedoleczonych infekcji. Z reszta leki czesto nawet przepisane według antybiogramu to tez nie zawsze pomagaja , albo pomagaja na chwile. Walka z wiatrakami ;/ a porod coraz blizej
 
Z lekarzami czesto tak jest leki w ciemno bez zadnych badan , wymazow , jak sie noe zrobi czegos na wlasna reke a potem wychodza kwiatki z niedoleczonych infekcji. Z reszta leki czesto nawet przepisane według antybiogramu to tez nie zawsze pomagaja , albo pomagaja na chwile. Walka z wiatrakami ;/ a porod coraz blizej
Ech jestem załamana :( tak dbam, żeby wszystko było ok i dupa, jakieś bakterie ;/
 
Zastanawiam się, może te moje bóle są spowodowane stanem zapalnym ? Czy jest to możliwe? Tylko on by chyba wtedy był.widoczny w badaniu?
 
Wydaje mi sie , ze właśnie nie bo by bylo napisane , ze paleczki kwasu mlekowego. Tez biore luteine dopochwowo i ogolnie mam strasznie sucha pochwe i teraz po tych lekach tez , jak skoncze brac macmirror to trzeba będzie brac lactovaginal jem tez sporo jogurtow a moze znacie jakies lepsze probiotyki od lactovaginal ?
Provag!
 
reklama
Do góry