reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
A dziewczyny w którym tygodniu ciąży wybierałyście położną? Przychodzi do Was już w czasie ciąży? Są tu może dziewczyny z Poznania, które mogą kogoś polecić z okolic Nowego Miasta? Myślałam, że pójdę do szkoły rodzenia i tam kogoś znajdę, ale nie mogę, więc zastanawiam się jak to załatwić...
 
@Nalia91 ja po luteinie miałam wydzielinę białą tak jakby tabletka rozpuszczona, a po kilku tygodniach miałam żółtą pytalam lekarza sprawdzał i mówił ze po luteinie to normalne i w sumie do tej pory mam taki żółtawy wodnisty lub biały
 
Agatka nie ma czego zazdroscic patrząc właśnie na całokształt mojej ciazy. Usłyszałam dzisiaj ze miałam dużo szczęścia przede wszystkim. W sumie to tez tak myślę leżenie lezeniem ale udało mi się przetrwać bez infekcji korzystając ze szpitalnej łazienki dla mnie to wprost nie do uwierzenia :szok: ja zawsze mam biała wydzielinę ale od pessara jest często zwiększona ilość. Joanat na jednych działa szew na innych nie na mnie np 2 razy nie zadzialal zsunal się a pessar wytrzymał juz tyle tyg. Ale dziewczyny na tym forum miały szwy i do końca trzymaly:tak:
 
Agatka nie ma czego zazdroscic patrząc właśnie na całokształt mojej ciazy. Usłyszałam dzisiaj ze miałam dużo szczęścia przede wszystkim. W sumie to tez tak myślę leżenie lezeniem ale udało mi się przetrwać bez infekcji korzystając ze szpitalnej łazienki dla mnie to wprost nie do uwierzenia :szok: ja zawsze mam biała wydzielinę ale od pessara jest często zwiększona ilość. Joanat na jednych działa szew na innych nie na mnie np 2 razy nie zadzialal zsunal się a pessar wytrzymał juz tyle tyg. Ale dziewczyny na tym forum miały szwy i do końca trzymaly:tak:
Wiem wiem jednak tego leżenia w wzszpita nie zazdroszczę ale jak trzeba to zrobi się wszystko ! Tygodni ciąży mogę pozazdrościć ! Już jesteście bezpieczni :)
Właśnie z ta łazienka szpitalna faktycznie dobrze że nic nie zlapalas :)
 
Ja dzis mam lekkiego dola...czytam artykuly o skrajnych wczesniakach...sttesuje sie jutrzejsza wizyta i mam nadzieje,ze lekarz w koncu zacznie mnie umawiac co 2 tyg,a nie co miesiac...
 
Hej, ja właśnie wracam z wizyty w pracy, idę na biocenozę i do domu. Kolejny bardziej aktywny dzień. :/ Muszę w końcu przystopować. Dzisiaj po powrocie cały czas leżę. Wydzielone mam nadal żółta, więc możliwe, że to luteina. Jeśli jakiś stan zapalny, to biocenoza pokaże.
 
reklama
Do góry