reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Taaak[emoji16] Mam nadzieję , że taka już zostanie ta moja szyjka bo co stresuje się przez nią to...[emoji33] pamiętaj też żeby niesiedziec tak całkiem na prosto bo to wtedy też mega obciążenie dla niej praktycznie tak samo jak przy staniu a będzie oki.[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]
Jak jade samochodem gdzies max 15 min to staram sie tak boczkiem.usiasc i pollezaco. Ale jestem.glupia,bo maz wyszedl na zakupy,a ja juz poszlam ogarnac kuchnie....i pobolewa podbrzusze...
 
Mnie znów pobolewa podbrzusze po bokach, chyba się muszę przyczaić. :D zauważyłam, że boli bardziej, gdy o tym myślę :D
Za każdym razem jak mówię lekarzowi o bokach że gdzies mnie boli to mi odpowiada że to normalne w ciąży musi się wszystko rozciągać ty kujnie tam zaboli najważniejsze żeby nie było skurczy i uczucie ciągnięcia w dół
 
Dziewczyny, czy ja dobrze rozumiem że zdaniem Waszych lekarzy rozwarcie wewnętrzne jest normalne u wieloródki. U mnie szyjka super bo 47 mm (cześć zamknięta) ale jest mały lejek szer. 8 mm i głęboki tez mniej więcej tyle. Podobno trzeba zacząć się martwić jeśli lejek ma więcej 25% długości szyjki. Martwię się bo w pierwszej ciazy lejek tez był ale szyjka miała tylko 20 mm i dostałam pessar. Teraz mój gin uważa że takie rozwarvie to żaden problem.
 
Dziewczyny, czy ja dobrze rozumiem że zdaniem Waszych lekarzy rozwarcie wewnętrzne jest normalne u wieloródki. U mnie szyjka super bo 47 mm (cześć zamknięta) ale jest mały lejek szer. 8 mm i głęboki tez mniej więcej tyle. Podobno trzeba zacząć się martwić jeśli lejek ma więcej 25% długości szyjki. Martwię się bo w pierwszej ciazy lejek tez był ale szyjka miała tylko 20 mm i dostałam pessar. Teraz mój gin uważa że takie rozwarvie to żaden problem.
Ponoc u wielorodki zewneyrzne ujscie moze sie wczesniej.rozwierac... wnioskuje,ze skoro masz lejek to ujscie wewnetrzne sie rozwiera...
 
reklama
Do góry