reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ech martwię się, zawsze przy aplikacji luteiny czuje szyjkę, od kilku dni nie, albo jej nie ma, albo jest już mega miękka :(
 
a
Ech martwię się, zawsze przy aplikacji luteiny czuje szyjkę, od kilku dni nie, albo jej nie ma, albo jest już mega miękka :(
albo jest dość wysoko, ze możesz jej nie czuć:) nie martw sie, wszystko bedzie dobrze ja mam jutro na kontrole szyjki, jestem dobrej myśli, ale zobaczymy. Odbieram jutro tez posiew w razie ewentualnego pessara lub szwu. Skurcze od wczoraj sie nasiliły, ale może tak ma być, przecież ta macica musi jakoś rosnąć..no zobaczymy..
 
Hej! Ja po wizycie, szyjka 3.4cm, zamknięta i zwarta. Wydłużyła się o 0.4cm :p generalnie, 26t0d, dziecko waży 960g, położone głową w dół, ziewalo akurat. Pan się śmiał, że bardzo zrelaksowane. Dostałam jeszcze Staveran na twardnienia, oczywiście zwolnienie, ale nie muszę już leżeć. ;) Mogę chodzic na spacery (byle nie 5km) i raczej powoli, lekkie prace domowe, nie pochylać się ani nie trzymać rąk w górze. ;)
 
Hej! Ja po wizycie, szyjka 3.4cm, zamknięta i zwarta. Wydłużyła się o 0.4cm :p generalnie, 26t0d, dziecko waży 960g, położone głową w dół, ziewalo akurat. Pan się śmiał, że bardzo zrelaksowane. Dostałam jeszcze Staveran na twardnienia, oczywiście zwolnienie, ale nie muszę już leżeć. ;) Mogę chodzic na spacery (byle nie 5km) i raczej powoli, lekkie prace domowe, nie pochylać się ani nie trzymać rąk w górze. ;)
no widzisz, super, oby tak dalej:) a niunia jaka już duza, prawie 1kg! :)
 
reklama
Nalia ja też trzymam mocno. Musi być dobrze. Agatka 28? Tak ci się marzyl:-D gdzieś mi ta Twoja ciaza szybciej leci niż moja:p
Kochana a mi właśnie powoli ech... Oby jak najdłużej w dwupaku !! W środę nam wizyte i już odliczam dni ,pewnie będę się bala przed.. już się boje ...
Po wczorajszej konsultacji z diabetologiem wszystko oki stwierdziła ,że moje cukry nie są źle i tylko muszę zjeść późno kolację bo rano troszkę za wysokie, muszę to kontrolować parę dni i wejdze mi w nawyk pozna kolacja za 3 tyg kontroli
 
Do góry