reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kurcze ciaza powinna być okresem radości a nie ciągłego strachu:baffled: ja to szyjke miałam mierzona ostatnio w styczniu. Teraz to się na każdym badaniu boje żeby rozwarcie nie było większe a codziennie się boje skurczy za te 1.5 tyg sobie juz odpuszcze. Juz mi się tak strasznie chce do domu :(
 
reklama
Kurcze ciaza powinna być okresem radości a nie ciągłego strachu:baffled: ja to szyjke miałam mierzona ostatnio w styczniu. Teraz to się na każdym badaniu boje żeby rozwarcie nie było większe a codziennie się boje skurczy za te 1.5 tyg sobie juz odpuszcze. Juz mi się tak strasznie chce do domu :(
Kochana już bliziutko !!! Musimy dać rade !! Który tydzień u Ciebie w szpitalu ? I ile masz rozwarcia ? Ale szyjka cały czas zamknięta ?
 
Hehe, ja mam schize , że mam jakiś stan zapalny w organizmie i crp mi podskoczy :p robiłam co prawda 2 tygodnie temu i było 1.3 (norma do 5), ale nadal jakoś się tym martwię. :D poza tym ja muszę jakoś wychillować, bo non stop znajduje powód do zmartwienia zamiast się cieszyć ciąża...
 
Hehe, ja mam schize , że mam jakiś stan zapalny w organizmie i crp mi podskoczy :p robiłam co prawda 2 tygodnie temu i było 1.3 (norma do 5), ale nadal jakoś się tym martwię. :D poza tym ja muszę jakoś wychillować, bo non stop znajduje powód do zmartwienia zamiast się cieszyć ciąża...
Wow to ja nie robiłam crp i teraz pewnie na najbliższych badaniach zrobię, mam nadzieję że nic nie uuu w wyjdzie ;/
 
Agatka 9 tyg juz:szok: mam rozwarcie na opuszek przynajmniej tak było w piątek na badaniu. Po 21 tyg leżenia mam coraz mniej cierpliwości juz
 
Ja mimo pozytywnego myslenia dopadl tez mnie lęk. Boje sie ze przez to w nocy beda mnie meczyly skurcze. Melisa nie pomaga. Mam od mojego gina hydroksyzyne w syropie i zastanawiam sie czy wziac
 
reklama
Do góry