reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
kociatka, dzięki, czyli Ty też masz takie ciśnienie...? Ja startowałam z dużo niższego, ale widać nie moze być idealnie. Podejrzewam jednak, że to wina tego łożyska, teraz jestem mądrzejsza, wiem o co pytać i wypytam na najbliższej wizycie we wtorek.
Najważniejsze, ze choć mały ten mój Synuś, to rusza się za dwóch :).
Muszę się troszkę pozbierać, dzisiaj wraca mężusio z córą, więc macocha musi być dzielna i trochę wredna ;-), a nie smutna.

andrewa, ale z Ciebie numer - 1 dzień do porodu, a Ty egzaminy zdajesz po terminie :-)? Trzymam kciuki!

misza, wypoczywaj, zazdroszczę! Ja też chcę gdzieś wyjechać! Mam nadzieję, ze nam się uda jakoś po porodzie ...


Miłego dnia!
 
Tak Mondy, cisnienie skakalo mi od zawsze tak do 150/100. Stres w pracy i takie tam. Przy problemach z ciaza tez mialam wysokie, pewnie rowniez stres.... Unormowalo mi sie wreszcie jak wyluzowalam i bralam jakis czas leki - zamiast fenka dostalam Adalat (odpowiednik Cordafenu w PL), ktory wyciszal mi skurcze i wyregulowal cisnienie. Ma mniej skutkow ubocznych niz fenek, mozesz poprosic doktorka o zamiane. Niektorzy lekarze w PL sie boja tego leku, tymczasem on jest stosowany na calym swiecie z duzym powodzeniem, gdzie fenek jest uznawany za przezytek.
 
Witam! Ja nadal w dwu paku odstawilam cordafen i nic sie nie dzieje, za to mam tyle energii ze szok ciagle cos robie. Wczoraj mialam male skurcze ale szkoda o nich mowic bolalo jak na okres moze i mniej:szok:wczoraj bylam u fryzjera, torby spakowane, mieszkanie na biezaco sparzatm jakby cos i nic a nic...
Andrewa, ja juz dawno po sesji, studia zakonczone mgr zaczne za rok:-)a nie moglas zlozyc podania o wczesniejsza sesje?
Mondy ja na skucze bralam cordafen a on tak jak pisze Kociatka dziala na cisnienie ja zawsze mialam ok i wtedy nie obniza, no i nie ma tylu skutkow ubocznych...
A co do biala w moczu, mies temu gdy lezlam w szpitalu na sterydach, lezalam z dziewczyna miala dosc duzo bialka w moczu, dostala leki na obnizenie cisnienia 3 razy dziennie i miala specjalna diete pamietam ze duzo kurczaka i nabialu, polezlala kilka dni i wrocila do domu bo do terminu miala 3 tyg z tego co wiem wszystko dobrze sie zakonczylo:tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej kobitki
Mondy to juz 36 t bedzie dobrze, mój maciek tez urodził się maleńki a kawał z niego chłopa.
andrewa mam nadzieję, ze nie urodziłas na egzaminie
moje lipcóweczki pozdrawiam:-)
U mnie po wizycie rozczarowanie, nic nie wskazuje na to,ze urodzę na dniach. Mała juz się wstawiła, szyjka zgładzona prawie do końca ale bez rozwarcia no i bez skurczy.....Czekać, czekać....
 
reklama
Hej Kuleczki!!!


ja wczoraj cały dzień na nogach, mam takiego powera, że szok. dopastowałam podłogi, wyszorowalam łazienke i wszystkie drzwi obmyłam, więc jakby któraś miała w chałupce cos do sprzatania (jakieś okna, dywany, podlogi) to ja bardzo chętnie:-)

mondy:-) kochana, pewnie ze musi być dobrze, nie ma innej opcji, a twoja kolejna wizyta już tuz tuz:-) Moja Rózinka niby wielkolud, ale ja cały czas mam cicha nadzieje, że jednak usg sie troszkę pomyliło i jest chcoć ciutkę mniejsza. kochana trzymam kciuki, żeby jednak obyło się bez szpitala!
andrewa dziś termini porodu, wow!!! Gratuluje kochana!!! Jetes niesamowita, jeszcze na examy chodzisz normalnie rispekt!!!
Misza już lece, podłogi tez ci wyszoruje a i z córcia poskacze po placu zabaw:-)
Wisienka czekamy razem, nie ma wyjścia…a ja tak już bym chciała!!!


a ja własnie przed chwila prawie kuchnie z dymem puściłam. Zagotowałam sobie wode na kawke zbozową i zostawiłam na rączce czajnika recznik no i ten sie zapalil...czajnik spalony, recznik spalony, smrodek na cała okolice, masakra, demencja ciążowa juz u mnie zaawansowana!!


miłego dnia Brzuszeczki!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry