reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Oj tez bym się zdrzemła bo te nocne wycieczki do toalety wykańczają. Niestety przy czterolatce to nie mozliwe. Nawet włączając jej bajki ciągle jest: mamo, maaamooo widzialas widzialas :-D
 
reklama
Dziewczyny a jak tam dziś u Was?!
Ja dziś wstałam przed 7 żeby pojechać zrobić badania ( cały pakiet jak na początku ciąży) pojechał też, że mną przyszły tata, który panicznie boi się pobierania krwi. Powiedziałam mu, że musi zrobić badania ( nie mógł znaleźć swojej grupy krwi) bo trzeba sprawdzić czy nie mamy konfliktu ( oczywiście wiem, że nie mamy bo ja mam dodatni) przy okazji powiedziałam, żeby zrobił pakiet podstawowy- zrobił, ale widać było po nim, że mega to przeżywa. Po badaniu pojechaliśmy do Urzędu i podpisaliśmy papiery na uznanie ojcostwa ( wiem, że nie trzeba tego robić, ale chcę żeby dziecko od razu w szpitalu dostało jego nazwsko). Wróciliśmy do domu i dopiero co otworzyłam oczy, ścieło mnie z nóg. Ogólnie jakoś dziwnie dziś się czuję :( mam nadzieję, że to gorszy dzień a nie ... wolę tego nie pisać
 
Ja dziś wstałam przed 7 żeby pojechać zrobić badania ( cały pakiet jak na początku ciąży) pojechał też, że mną przyszły tata, który panicznie boi się pobierania krwi. Powiedziałam mu, że musi zrobić badania ( nie mógł znaleźć swojej grupy krwi) bo trzeba sprawdzić czy nie mamy konfliktu ( oczywiście wiem, że nie mamy bo ja mam dodatni) przy okazji powiedziałam, żeby zrobił pakiet podstawowy- zrobił, ale widać było po nim, że mega to przeżywa. Po badaniu pojechaliśmy do Urzędu i podpisaliśmy papiery na uznanie ojcostwa ( wiem, że nie trzeba tego robić, ale chcę żeby dziecko od razu w szpitalu dostało jego nazwsko). Wróciliśmy do domu i dopiero co otworzyłam oczy, ścieło mnie z nóg. Ogólnie jakoś dziwnie dziś się czuję :( mam nadzieję, że to gorszy dzień a nie ... wolę tego nie pisać
Nie myśl nawet o tym i nie pisz!!!!
Jasne lepiej sprawy urzędowe załatwić za wczasu.
Hej dziewczyny u mnie dzisiaj wyczekiwana wizyta, co prawda dopiero przed 20 ale to już dzisiaj zobaczymu co powie.
Poczytuje Wasze wpisy i strasznie zazdroszcze, ja dopiero 31 tydzień i 3 dni a Wy już tak daleko. Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki, musi być dobrze
przeleci nawet nie będziesz wiedziała kiedy!!!! My czekamy do 37 tc. Dawaj znaka od razu po wizycie a my tu kciuki będziemy ściskały.
U mnie dziś dobrze [emoji4] choć przez ostatnie dni też mnie spanie non stop bierze no i ochota na słodkie... nie do powstrzymania. Ja myślę że nie ma co sobie spania odmawiać, już nigdy takiej okazji nie będzie [emoji6]
O dziwo ostatnio spięć brzucha nie czuję, tylko takie zupełnie pojedyncze. We wtorek mam wizytę, równocześnie i boję się, i nie mogę doczekać.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No to świetnie!!! Mnie tak dziś zgaga męczy że nie mogę sobie dać z nią rady!!! Masakra!!! Twardnien też jakby mniej.
 
Uważaj żeby to angina nie była :( jak nie przejdzie to koniecznie grzej do internisty
Wiem wlasnie... na razie jest leoiej, tylko troche boli. Bez sensu, jak rozkłada w weekend, bo gdzie do lekarza wtedy :( najwyżej przejade sie do siostry i ona zajrzy, anginę chyba łatwo rozpoznać po nalocie (choc zupełnie sie nie znam, na szczescie :) )
 
Hej dziewczyny u mnie dzisiaj wyczekiwana wizyta, co prawda dopiero przed 20 ale to już dzisiaj zobaczymu co powie.
Poczytuje Wasze wpisy i strasznie zazdroszcze, ja dopiero 31 tydzień i 3 dni a Wy już tak daleko. Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki, musi być dobrze

Sa tu i młodsze ciąże :) ja 31+6, sa dziewczyny z 29tc :)
PS. Chyba nikt z taka dokładnością jak my nie liczy wieku ciąży :) a tu kazdy kolejny dzien to sukces, a co tydzień celebracja!
 
Zmywarkę... poprzednia miała 8 lat i przestała domywac, rozszczelniła sie. Pan z serwisu powiedział, ze cos tam mozna podziałać, 600zl i bez gwarancji, ze zadziała. A dodatkowo w 9’roku statystycznie psuje sie grzałka :)
Wiec taki oto nieplanowany wydatek do tego :)
Ty zmywarkę a ja buty zimowe ( 2 pary) i kurier właśnie przywiózł. Do tej pory tylko buty na obcasie do kiecki do pracy a teraz kupiłam dwie pary żeby z wózkiem latać... :)
 
Dziewczyny czy mozna w ciąży Tantum Rosa? Albo to moja głowa, albo ta Luteina tyle tygodni podrażnia, albo cos lekko zaczyna swędzieć. W poniedziałek wizyta, wiec akurat dobrze, ale do tego czasu cos bym chciala zrobic, zeby w razie czego sie nie rozwijało...
 
reklama
Ja dziś wstałam przed 7 żeby pojechać zrobić badania ( cały pakiet jak na początku ciąży) pojechał też, że mną przyszły tata, który panicznie boi się pobierania krwi. Powiedziałam mu, że musi zrobić badania ( nie mógł znaleźć swojej grupy krwi) bo trzeba sprawdzić czy nie mamy konfliktu ( oczywiście wiem, że nie mamy bo ja mam dodatni) przy okazji powiedziałam, żeby zrobił pakiet podstawowy- zrobił, ale widać było po nim, że mega to przeżywa. Po badaniu pojechaliśmy do Urzędu i podpisaliśmy papiery na uznanie ojcostwa ( wiem, że nie trzeba tego robić, ale chcę żeby dziecko od razu w szpitalu dostało jego nazwsko). Wróciliśmy do domu i dopiero co otworzyłam oczy, ścieło mnie z nóg. Ogólnie jakoś dziwnie dziś się czuję :( mam nadzieję, że to gorszy dzień a nie ... wolę tego nie pisać

Hej,Też musze przed porodem załatwić uznanie ojcistwa . Jakie są procedury? Co należy mieć przy sobie i w jakim wydziale trzeba to zrobić?
Pozdrawiam
 
Do góry