reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Super wieści kobietki ! [emoji16]

Joko- Ty nie swiruj, mała niech siedzi [emoji16] Rodzimy wszystkie nie szybciej jak po 37 tc !!!

(Nie wiem dlaczego napisałam, że mała [emoji16] Jeżeli czekasz na synka to się poprawiam... - niech mały siedzi [emoji16] )

Ja mam jutro wizytę... po 14.. I już jestem "posrana".
to za ciebie trzymamy kciuki jutro ;) przede mna daleka droga,ale mam nadzieję, że będzie ok;)
 
reklama
Ja na rutynowym badaniu miałam wykryte ginekologicznie że szyjka się skróciła do 2 cm, miałam przyjść za miesiąc, ale umówiłam się wcześniej (po 2 tyg) bo świrowałam ze strachu. Kolejna wizyta ta planowa za 2 tyg.
A z przybieraniem na wadze w I tyg to chudłam, bo mało co mogłam jeść. W II już zaczęłam przybierać i teraz ciągle przybieram.
Też planuję wykorzystać teraz dodatkowe z pakietu wizyty i zapisać się na usg.

Dziewczyny widzę dobre wieści dziś! Damy radę :) wszystkie grzecznie leżeć :tak:

a w którym tygodniu jesteś? mi właśnie też Pani doktor zaleciła wizytę po miesiącu i tez nie wytrzymałam i byłam dziś, niecałe 2 tyg po ostatniej, ta planowa tak samo za 2 tygodnie;)
 
Super wieści kobietki ! [emoji16]

Joko- Ty nie swiruj, mała niech siedzi [emoji16] Rodzimy wszystkie nie szybciej jak po 37 tc !!!

(Nie wiem dlaczego napisałam, że mała [emoji16] Jeżeli czekasz na synka to się poprawiam... - niech mały siedzi [emoji16] )

Ja mam jutro wizytę... po 14.. I już jestem "posrana".

Dokładnie! Wszystkie mamy przykaz wytrwać do 37 tygodnia;)
Ja wczoraj również miałam strasznego stresa przed wizytą , ale okazało się niepotrzebnie, u Ciebie też tak będzie.
 
Super wieści kobietki ! [emoji16]

Joko- Ty nie swiruj, mała niech siedzi [emoji16] Rodzimy wszystkie nie szybciej jak po 37 tc !!!

(Nie wiem dlaczego napisałam, że mała [emoji16] Jeżeli czekasz na synka to się poprawiam... - niech mały siedzi [emoji16] )

Ja mam jutro wizytę... po 14.. I już jestem "posrana".
Nie sraj... U ciebie musi być dobrze chciałam Ci powiedzieć!!!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Ja dziś po wizycie!!! Lekarka powiedziała że nie jest dobrze ale też nie ma tragedii. Szyjka 2 cm miękka, zamknięta. Leżenie przez następne dwa tygodnie wizyta 24.11 i trzeba się modlić żebym w tym czasie nie urodziła... Dziś równo 33 tc.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
To obydwie czekamy do 24 na wizytę:)
 
reklama
Ech mi dzis jakos ciężej lezec, wczoraj było tak spoko. Biodro mi dokucza i po tym artykule „lezenie czy odpoczywanie” na mamaginekolog mam troche wątpliwości co do lezenia 90%doby. Ale czego dla dziecka sie nie robi.
Jakie to przewrotne, ze czasem człowiek nie ma czasu kawy wypić, a czasem ten czas ciągnie sie jak z gumy.
 
Do góry