reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Wypuścili mnie ze szpitala...tak trochę niechętnie ;) wód nie przyrosło...nawet trochę ubyło...szyjka bez zmian 25mm ...twarda. Skurcze no coz..mam je już tak długo ze teraz te 2o kilka dziennie nie robi wrażenia. Dodatkowo dostałam scopolan doraźnie. Leżeć dużo. Kontrola za 7 dni.
 
reklama
Wypuścili mnie ze szpitala...tak trochę niechętnie ;) wód nie przyrosło...nawet trochę ubyło...szyjka bez zmian 25mm ...twarda. Skurcze no coz..mam je już tak długo ze teraz te 2o kilka dziennie nie robi wrażenia. Dodatkowo dostałam scopolan doraźnie. Leżeć dużo. Kontrola za 7 dni.
Odpoczywaj kochana. Ja leże cały czas wstaje na siku i jedzenie (wtedy siedzę). Dziś po wizycie i jeździe w korkach po powrocie do domu skurczy więcej... Ech... Aby te 4 tygodnie...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Odpoczywaj kochana. Ja leże cały czas wstaje na siku i jedzenie (wtedy siedzę). Dziś po wizycie i jeździe w korkach po powrocie do domu skurczy więcej... Ech... Aby te 4 tygodnie...
ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Może w nagrodę dostaniemy szybki łatwy poród w terminie :) ! Chyba nam się należy :) Wszystkim !
 
Kobietki, trzeba myśleć pozytywnie. Trzymam kciuki za was wszystkie, żeby szło po waszej myśli. Dużo odpoczywajcie, stosujcie się do zaleceń lekarzy.
Co do twardnień brzucha, są czasem aż za bardzo denerwujące. Człowiek od razu ma głupie myśli. Mnie od 2 dni ściska coś co chwilę i już sama nie wiem czy to to czy może dzidzia tak się wypina 8-)
 
Tylko mój mały jeszcze chyba się nie szykuje bo główka do góry

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
pogadaj z nim...mamusi posłucha i ustawi się odpowiednio :*
Ile ja sie nasluchalam historii na patologii pozytywnych...a było czarno...cholestaza 240 kwasy!!!.... Kolejna dziewczyna poród zaczął sie w 24 t uwypuklony pęcherz...i juz jest w 30....myśleć pozytywnie !
 
Bo grunt to pozytywne myslenie. U mnie jutro 34 sie zacznie, tym samym 5tyg wycięte z aktywności ale byle do konca listopada i ruszam pełną parą z zaleglosciami, mam nadzieje ze nadal w dwupaku tak do 6 grudnia hihi
 
reklama
Bo grunt to pozytywne myslenie. U mnie jutro 34 sie zacznie, tym samym 5tyg wycięte z aktywności ale byle do konca listopada i ruszam pełną parą z zaleglosciami, mam nadzieje ze nadal w dwupaku tak do 6 grudnia hihi
Ty jutro 34+? tc?!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry