reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Wypuścili mnie ze szpitala...tak trochę niechętnie ;) wód nie przyrosło...nawet trochę ubyło...szyjka bez zmian 25mm ...twarda. Skurcze no coz..mam je już tak długo ze teraz te 2o kilka dziennie nie robi wrażenia. Dodatkowo dostałam scopolan doraźnie. Leżeć dużo. Kontrola za 7 dni.
Słyszałam o tym leku scopolan podobno jest dobry. Ciekawe dla czego w szpital go nie podają? Na mnie np. Nospa nie działa. Ja cały czas leżę w szpitalu .
 
Dziewczyny jak wam dobrze. Wy wszystkie już powyżej 30 tygodnia, a ja zaczęłam dopiero 29 :D Takie pytanie, bierzecie coś konkretnego na twardy brzuch?
 
Dziewczyny jak wam dobrze. Wy wszystkie już powyżej 30 tygodnia, a ja zaczęłam dopiero 29 :D Takie pytanie, bierzecie coś konkretnego na twardy brzuch?
Ja w 29 startowalam z lezeniem i wiesz jak to szybko zlecialo, zobaczysz sama. Pogoda za oknem sprzyja leżącym hihi.
Ja odkad sporo leze i biore leki to juz mi brzuch nie twardnieje ponad normę no i szyjka przestała sie skracac (odpukac)
 
To całe szczęście :tak: U mnie problem jest taki, że niby nakazu leżenia nie mam, ale muszę się oszczędzać. Kiedy twardnieje mi ponad normę, staram się od razu położyć, ale ja nie uleżę w spokoju paru minut. Lekarz przepisał mi Nospę na moje dolegliwości, ale nie jestem do niej zbyt pozytywnie nastawiona, bo i tak łykam dużo tabletek z przyczyn zdrowotnych. Z drugiej strony twardnienia są momentami uciążliwe i nie chciałabym zagrozić sobie i dzidzi wcześniejszym porodem.
 
reklama
Do góry