reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Chciałam Was jeszcze zapytać jak u Was z przybieraniem na wadze? Bo ja od poczatku ciazy przytylam tylko 6 kg i nie wiem czy to normale. Przez pierwsze 3 miesiace wymiotowalam potem jak bylo lepiej troche przytylam potem szpital i znow schudlam a teraz jak leze to tez roznie z apetytem.
Ja 8 kg od 7 tc ale pierwsze tygodnie chudlam mimo iż nie wymiotowałam

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
To prawda :-)jak mi zakładali szew to byłam pełna obaw bo lekarze przy blizniakach nie dawali mi gwarancji ze szew pomoże i wytrzyma,a tu proszę,tylko tez stosowalam się do zaleceń i naprawdę lezalam nic praktycznie nie robilam,dopiero od niedawna wstaje i trochę więcej chodze i cos drobnego zrobię:-)Wyprawke tez dopiero teraz zrobiliśmy z mężem.Juz czekają dwa łóżeczka :-)))
Ty również dotrwalas do świetnego czasu:-)Gratuluje i życzę powodzenia i szczęśliwego rozwiązania:-)
 
Chciałam Was jeszcze zapytać jak u Was z przybieraniem na wadze? Bo ja od poczatku ciazy przytylam tylko 6 kg i nie wiem czy to normale. Przez pierwsze 3 miesiace wymiotowalam potem jak bylo lepiej troche przytylam potem szpital i znow schudlam a teraz jak leze to tez roznie z apetytem.
ja jestem w 30 t tez 6 kg..startowałam z 52 teraz 58. Jestem pod opieką diabetologa i kontroluje mi wagę. Na diecie cukrzycowej podobno za wiele się nie tyje.
 
Pytanie do dziewczyn ktore maja zalozony szew.Jak u Was wyglada temat uplawow, czy zauwazylyscie jego zwiekszona ilosc?pytam bo mam wrazenie ze u mnie to sie caly czas zmienia.Po zabiegu byla lekko podbarwiona krwia, potem raz byla jakby sluzowata, potem wodnista( na wizycie sprawdzono ze to nie wody), a teraz kremowa, biala,nie ma jakiegos dziwnego zapachu, ale jest jej wiecej.Ja oczywiscie juz zaczynam sobie wkrecac ze pewnie sie cos dzieje. Chyba oszaleje....
Ja tylko po założeniu szwu miałam krwawienie jak wstalam,potem troszkę żółtawy śluz jeszcze w szpitalu a potem nawet nie miałam zwiększonych uplawów.
 
To prawda :-)jak mi zakładali szew to byłam pełna obaw bo lekarze przy blizniakach nie dawali mi gwarancji ze szew pomoże i wytrzyma,a tu proszę,tylko tez stosowalam się do zaleceń i naprawdę lezalam nic praktycznie nie robilam,dopiero od niedawna wstaje i trochę więcej chodze i cos drobnego zrobię:-)Wyprawke tez dopiero teraz zrobiliśmy z mężem.Juz czekają dwa łóżeczka :-)))
Jak to cudownie być już w takim bezpiecznym momencie

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Wydaje mi sie ze profilaktycznie powinnas przyjmowac cos przeciwko ewentualnej infekcji. Ja co 4 dzien mam clortimazolum i co 2 dzien lactovaginal. Dopytaj koniecznie, lepiej sie zabezpieczyc bo mi bakterie zwalczyl dopiero 2 antybiotyk. Mozesz sie domyslac co przeszlam i ile łez wylałam ze zaszkodzi to mojemu dzidziusiowi.
No wlasnie tez tak mi sie wydaje.W szpitalu przy wypisie jak zapytalam, to lekarz mi powiedzial ze jak cos wychodzi w posiewach to wtedy sie daje.Kurcze ostatni raz kiedy widzialam sie z moim lekarzem to bylo chwile po tym jak zalozyl mi szew.Potem poszedl na operacje i ma wrocic do pracy na poczatku listopada. Tak jak pisalam zadzwonie do niego jutro powiem co mnie niepokoi i poprosze o interwencje u tej babki do ktorej jezdze na kontrole.W koncu to on mnie do niej skierowal.Rozmawialam z niana temat tych uplawow, ale jedyne co zrobila to sprawdzila papierkiem czy to nie wody.ANa moje pytanie o prewencyjne globulki, powiedziala"im mniej sie tam grzebie tym lepiej".To jest straszne ale czasem mam wrazenie ze wiecej wiem od tych lekarzy.
 
reklama
Z biegiem ciąży tak może się skracać ale nie za wcześnie.Ja jestem przeszczesliwa ze udało mi się do tego tyg co teraz dotrzymać bo juz teraz to może może być każdego dnia ale juz nie ma strachu:-)Jedynie przed cesarką.
No właśnie ale od którego tc może się skracać

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry