reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie z pessarem jest podobnie, raz tak raz tak. Tez mam schizy ze wody albo ze cos innego. A globulki jakies przyjmujesz? Bo u mnie po clortimazolum i lactovaginalu tez zwiekszona wydzielina..
No wlasnie nie dostalam globulek .Kurcze juz nie moge sie doczekac az wroci moj lekarz, bo ta babka do ktorej teraz chodze jakos mnie nie przekonuje.Jutro zadzwonie do mojego gina, moze on zdalnie pokieruje ta lekarka bo w srode mam wizyte.
 
reklama
No wlasnie nie dostalam globulek .Kurcze juz nie moge sie doczekac az wroci moj lekarz, bo ta babka do ktorej teraz chodze jakos mnie nie przekonuje.Jutro zadzwonie do mojego gina, moze on zdalnie pokieruje ta lekarka bo w srode mam wizyte.

Wydaje mi sie ze profilaktycznie powinnas przyjmowac cos przeciwko ewentualnej infekcji. Ja co 4 dzien mam clortimazolum i co 2 dzien lactovaginal. Dopytaj koniecznie, lepiej sie zabezpieczyc bo mi bakterie zwalczyl dopiero 2 antybiotyk. Mozesz sie domyslac co przeszlam i ile łez wylałam ze zaszkodzi to mojemu dzidziusiowi.
 
Zobaczymy co mi powie drugi lekarz w środę bo jestem ciekawa czy ta szyjka ma prawdę mi się skraca bo moja dr ta szyjkę to trochę olała bardziej zwróciła uwagę na twardnienie brzucha. No i chyba pisałam już ze powiedziala mi że szyjka skracac się może z biegiem ciąży... Czy to prawda!?!? I nie kazała mi cały czas leżeć... Kurde...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Z biegiem ciąży tak może się skracać ale nie za wcześnie.Ja jestem przeszczesliwa ze udało mi się do tego tyg co teraz dotrzymać bo juz teraz to może może być każdego dnia ale juz nie ma strachu:-)Jedynie przed cesarką.
 
Chciałam Was jeszcze zapytać jak u Was z przybieraniem na wadze? Bo ja od poczatku ciazy przytylam tylko 6 kg i nie wiem czy to normale. Przez pierwsze 3 miesiace wymiotowalam potem jak bylo lepiej troche przytylam potem szpital i znow schudlam a teraz jak leze to tez roznie z apetytem.
 
Pamietam jak sie zamartwialas ze ciaza blizniacza ze szew nie wytrzyma :) a zobacz juz 36 tc :) super !! :) ja w srode zaczynam 38tc nie wiem sama jak dałam radę ale dałam w srode mam usg w szpitalu nie moge sie doczekać :) pozdrawiam was ;)
To prawda :-)jak mi zakładali szew to byłam pełna obaw bo lekarze przy blizniakach nie dawali mi gwarancji ze szew pomoże i wytrzyma,a tu proszę,tylko tez stosowalam się do zaleceń i naprawdę lezalam nic praktycznie nie robilam,dopiero od niedawna wstaje i trochę więcej chodze i cos drobnego zrobię:-)Wyprawke tez dopiero teraz zrobiliśmy z mężem.Juz czekają dwa łóżeczka :-)))
 
reklama
Do góry