reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ohh ja Ciebie rozumiem. Bo teraz taka jestem zadowolona że przekroczyłam 30tc, ale pamiętam początki leżenia, kiedy to wszystko zdawało sie tak odległe. Najlepsze były dla mnie rady innych dziewczyn w podobnej sytuacji, żeby sobie wyznaczać niezbyt odległe cele, np teraz czekam do 24 bo wtedy będą ratować dziecko, potem 28, 30, 32 itd. To mi pomogło ;) mimo że teraz czas nam się dłuży, to on i tak biegnie ciągle tak samo, a każdy dzień to sukces :D przesyłam całusy i dobre wibracje prosto z mojej średniowygodnej ale wiernej wersalki :p
To jest dobry pomysl ,musze podzielić ten okres na etapy.Bedzie jak z gorki:)Swoja droga dlatego jestem tutaj,bo wasze przykłady dodaja mi otuchy.Wiem,ze da się..
 
reklama
Jestem po wizycie, 2 tyg "lezakowania" i szyjka nie jest krotsza a nawet wydluzyla sie z 25 na 26.7mm, zamknieta, twarda. U mnie skracanie wywolywaly skurcze wiec nospe mam brac 3x1.
Nast.badanie za 2tyg.
Termin porodu msm na 24.12 ale byle do 8.12 :cool2:
 
reklama
Do góry