reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jak tam dziewczyny? Na szczęście mieszkam blisko szpitala więc mąż podszedl z małym pod szpital ze mogłam go zobaczyć[emoji4]jutro wynik tych kwasów. Boję się ze to się może cesarska zakończyć.

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie moze da sie cos jeszcze zrobic. Pozatym dzisiaj jest niedziela wiec wszystkie "madre glowy"beda dopiero jutro, wiec ewentualne decyzje beda pewnie podejmowali dopiero jutro.Dzisiaj to wiesz dzialaja na pol gwizdka.Twoj lekarz prowadzacy jest z Kopernika?nie denerwuj sie, bo to nic nie pomoze, a zle plywa na dzidziusia.Badz dobrej mysli.Trzymam kciuki i koniecznie pisz jak tam rozwoj sytuacji.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak tam dziewczyny? Na szczęście mieszkam blisko szpitala więc mąż podszedl z małym pod szpital ze mogłam go zobaczyć[emoji4]jutro wynik tych kwasów. Boję się ze to się może cesarska zakończyć :/

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie, znam dziewczynę która przy b.wysokim wyniku kwasów musiała mieć wcześniej rozwiązaną ciążę, ale poród był wywoływany. A nawet jeśli.. dobro maluszka najważniejsze, jeśli będzie trzeba to trudno. Powodzenia, trzymam kciuki [emoji110] daj znać jaki wynik i decyzja [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem że cesarka to nie wyrok ale jednak przy 15 miesięczniaku wolałabym porod naturalny. Szybciej chyba się dochodzi do siebie

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przy maluchu to wiadomo że szybki powrót do sprawności jest błogosławieństwem, ale ja akurat z najbliższego otoczenia mam bardzo odmienne opinie co do powrotu do sil po sn czy cc. Na prawdę dziewczyny różnie to znoszą. Ja rodziłam tylko sn i sobie chwalę, ale moja koleżanka miała 3 razy cc i za każdym razem znosiła to rewelacyjnie, wracała do sił jeszcze szybciej ode mnie :p a pierwszy miałaś naturalny?
 
Dziewczyny tak strasznie się boję.Leżę od 3 tygodni,tydzień w domu.Rozwarcie od 28 tygodnia.29 tydzień szyjka 23,6 mm.Rozwarcie w 31 tygodniu na opuszek palca.Tak strasznie się boję,że się pogorszyło.Jutro 32 tc,a do lekarza dopiero za tydzień.
Tak jak pisały dziewczyny, jak juz masz 3kę z przodu to juz jesteście z dzidzią w dobrej sytuacji, a każdy dzień do przodu to sukces ;D daj znać po wizycie
 
Dziewczyny jaki i w jakiej dawce łykacie magnez? Bo z tego, co czytam w mądrych artykułach to zapotrzebowanie dla kobiet w ciąży to nawet 350-400mg na dobę, więc moje 3 tabl. Asparginu wypadają przy tym słabo. Co prawda w 2 kaps. mama dha mam 200mg ale to i tak mało.
 
Ja łykami mama DHA + 4x1 Magne B6. Miałam nocne skurcze łydek, dlatego. Gdyby magnez nie pomógł miałam dołączyć Aspargin bo tam jest potas, ale Magne B6 na razie wystarcza.
 
Dziewczyny jaki i w jakiej dawce łykacie magnez? Bo z tego, co czytam w mądrych artykułach to zapotrzebowanie dla kobiet w ciąży to nawet 350-400mg na dobę, więc moje 3 tabl. Asparginu wypadają przy tym słabo. Co prawda w 2 kaps. mama dha mam 200mg ale to i tak mało.
tez o tym myslałam, biorę tyle co lekarz kazał. Nie mam skurczyvw łydkach to narazie wystarczy. Ja biore Chelamag skurcz 3x1.
 
reklama
Dziewczyny jaki i w jakiej dawce łykacie magnez? Bo z tego, co czytam w mądrych artykułach to zapotrzebowanie dla kobiet w ciąży to nawet 350-400mg na dobę, więc moje 3 tabl. Asparginu wypadają przy tym słabo. Co prawda w 2 kaps. mama dha mam 200mg ale to i tak mało.
Ja biore 6 tabletek w ciągu dnia Asmag Forte,z biegiem czasu mam zmnijeszyc do 4,chyba,ze będą pojawiać się skurcze,wtedy znowu powrot do 6.
 
Do góry