reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

hej dziewczyny dawno nie zaglądałam tutaj... jutro zaczynam 37+0.. sama nie wiem jak doszłam do tak wysokiej ciąży :) 12 dni temu mialam mierzona ostatni raz szyjke . Szyjka miala 15mm takze juz sporo skrocona. W srode bylam na usg dzidzia wazyla 2507g dla mnie nadal bardzo mało... chciałabym dotrwac tak do 38tygodnia mam nadzieje ze dam rade. Corcia wymiaramy jest o tydzień mniejsza ... badali mi cisnienie mialam 125/85 stwierdzili ze za wysokie hehe ale tym sie nie przejmuje bo wedlug mnie cisnienie książkowe nie wiem czemu stwierdzili ze za wysokie (mieszkam w irl) robili przepływy na 5 przeplywow 1 byl lekko podwyzszony ale malutka w 2 tygodnie przybrala 500g wiec stwierdzili że jest ok. Teraz w srode mam kolejne usg , nie moge sie doczekac ile tam przybrala na wadze , mam nadzieje ze dotrwam :) a za wszystkie trzymam kciuki :)
Wow ;) 37tc to juz sukces, jeszcze tydz i masz ciążę donoszoną. Z usg nigdy nie wiadomo, zawsze może być większa, ale dla donoszonego i dojrzałego dziecka nieco niższa waga to nie problem, zaraz na mleczku nadrobi ;) a poród dzidziusia poniżej 3 kg to zawsze jest jednak łatwiejszy. Takze uszy do góry!
 
reklama
Mam jeszcze pytanie,czy to co slyszalas o tym szpitalu,to były dobre czy zle opinie.Interesuje się tym ponieważ sam szpital robi wrazenie wizualne,wszystko jest na wysokim poziomie,Ale mnie chodzi o specjalistow ,lekarz ,który mi zakladal szew i do którego na razie chodze,jest wlascielem tego szpitala i bardzo namawia mnie na to zebym u niego robila cesarkę,zbieram opinie.Moze slyszlas o doktorze Jankowskim?
Niestety nic nie wiem na temat tego szpitala, poza tym ze istnieje :). Doktora Jankowskiego tez nie znam.Z jednej strony mozna myslec ze Cie namawial bo jestes jego potencjalna klientka, z drugiej jesli sa nowa instytucja to napewno mocno pracuja na swoj wizerunek i sie staraja.....
 
Niestety nic nie wiem na temat tego szpitala, poza tym ze istnieje :). Doktora Jankowskiego tez nie znam.Z jednej strony mozna myslec ze Cie namawial bo jestes jego potencjalna klientka, z drugiej jesli sa nowa instytucja to napewno mocno pracuja na swoj wizerunek i sie staraja.....

No wlasnie ,cos w tym może być.Z tego co slyszalam o Siemiradzkim,to dziewczyny były zadowolone .Jest pewnie masowa ,ale zdrugiej strony pewnie i doświadczenie przez to większe.No nic zobaczymy.Jeszcze trochę nam zostało czasu na zastanawianie się;)
 
Dziewczyny tak strasznie się boję.Leżę od 3 tygodni,tydzień w domu.Rozwarcie od 28 tygodnia.29 tydzień szyjka 23,6 mm.Rozwarcie w 31 tygodniu na opuszek palca.Tak strasznie się boję,że się pogorszyło.Jutro 32 tc,a do lekarza dopiero za tydzień.
 
Dam znac napewno jak sie wypakuje :) ale mam nadzieje ze jeszcze pochodze chociaz cały tydzień zeby mała nabrała ciała :) i głowa do góry bo ja walczylam z szyjka od 12tc i dałam radę... mozna?mozna !!! :) :)
 
Dziewczyny tak strasznie się boję.Leżę od 3 tygodni,tydzień w domu.Rozwarcie od 28 tygodnia.29 tydzień szyjka 23,6 mm.Rozwarcie w 31 tygodniu na opuszek palca.Tak strasznie się boję,że się pogorszyło.Jutro 32 tc,a do lekarza dopiero za tydzień.
Spokojnie, nie ma sie czym martwic.Praktycznie jestescie juz bezpieczni, teraz kazdy dodatkowy dzien jest bonusem dla maluszka. Odpoczywaj, mysl pozytywnie-bedzie dobrze.Pamietaj jestesci juz bardzo daleko :)
 
hej dziewczyny dawno nie zaglądałam tutaj... jutro zaczynam 37+0.. sama nie wiem jak doszłam do tak wysokiej ciąży :) 12 dni temu mialam mierzona ostatni raz szyjke . Szyjka miala 15mm takze juz sporo skrocona. W srode bylam na usg dzidzia wazyla 2507g dla mnie nadal bardzo mało... chciałabym dotrwac tak do 38tygodnia mam nadzieje ze dam rade. Corcia wymiaramy jest o tydzień mniejsza ... badali mi cisnienie mialam 125/85 stwierdzili ze za wysokie hehe ale tym sie nie przejmuje bo wedlug mnie cisnienie książkowe nie wiem czemu stwierdzili ze za wysokie (mieszkam w irl) robili przepływy na 5 przeplywow 1 byl lekko podwyzszony ale malutka w 2 tygodnie przybrala 500g wiec stwierdzili że jest ok. Teraz w srode mam kolejne usg , nie moge sie doczekac ile tam przybrala na wadze , mam nadzieje ze dotrwam :) a za wszystkie trzymam kciuki :)
37 tydzień to już możesz być spokojna,ale oczywiście im dłużej tym lepiej
 
reklama
Jak tam dziewczyny? Na szczęście mieszkam blisko szpitala więc mąż podszedl z małym pod szpital ze mogłam go zobaczyć[emoji4]jutro wynik tych kwasów. Boję się ze to się może cesarska zakończyć :/

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry