reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dzięki że pytasz :*
Jestem po wizycie i chyba stał się cud.
Jak szyjka tydz temu najgorszym wariancie miała 1,94cm (bez dociekania glowica) tak dzisiaj równo 2,84 cm . Wiec kamień z serca! Ale leżę dalej . Wymaz bedzie za tydz, bo ponoć trzeba odczekać po wybraniu antybiotyków, kolejny kilka dni oczekiwanie na wynik i daj Boze żeby był czysty to za dwa tyg będę miała zakładany krążek .

Ajka tam u Was dziewczyny ? Jak lezycie to co robicie głównie ?;)
No całe szczęście, że się wydluzyla [emoji5]
To super wiadomości! [emoji3] No i dobrze, że ten krążek jest w planach [emoji6]
 
reklama
Jakoś trzy mce przed porodem zaczela sie rozwierac potem skracać . Niby noc takiego bo powoli ale bóle jak na okres doszły . Dostałam luteinę i sie bóle zmyły a szyjka stanęła . W 34 tc odstawiłam lutke i wtedy nagle wszystko ustało włącznie z twardnieniami [emoji3] także mowię super przenoszę... ale samo poszło w równo skończonym 39 tc. I powiem Wam ze szyjka podatna na rozwieranie i poród szybko Wiec mniej bóli przynajmniej [emoji3] życzę wszystkim takiego porodu !
To udało Ci się tam długo dotrwać ?? Jestem pełen podziwu :)
U mnie też 1 faza porodu błyskawica . Ból poczułam jak miałam 8cm rozwarcia , po 5 mi miałam pełne . No i parte bolesne ...hehehe
 
Dziekuje trochę sie stresuje... ostatnio w 24tc byla 30mm zamnieta całkowicie... a co do cukrzycy wiem ze nie wiele juz mi zostało :) dam radę zwalcze to dziadostwo! :) napisze po wizycie ile cm ma szyjka
Nie stresuj się , ładna masz szyjke , trzymam kciuki by nie bylo żadnej zmiany w długości
 
A u mnie doszedł zastoj w nerce. Okazało się ze mam krew w moczu. Idę dziś na wizytę. Najgorsze ze nie mogę lykac żadnych tabletek bo wymiotuje. To dopiero 26ty tc.
 
Juz jestem dziewczyny po .. szyjka nadal 3cm juhuuu :) cala sZczęśliwa jestem... juz wiem ze prace domowe mi ja skracaly :) mala juz taka pulchniutka sie, wydaje na zdjeciach :)
 
@Merlie123 nie martw się też mam cukrzycę ciążowa sama dieta u mnie starcza, ale u mnie 38 tc czyli już końcówka :) super że szyjka stanęła w miejscu

@Izuskam gratulacje, mi od czerwca szyjka się skraca luteine odstawiłam 3 tygodnie temu, aktualnie 38+3 i siedzę jak na szpilkach:)



hchylhb820bsn4sa.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry