reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Reniuszek - z tego co kojarzę masz dziś wizytę, daj znać czy wszystko ok :)
Dzięki że pytasz :*
Jestem po wizycie i chyba stał się cud.
Jak szyjka tydz temu najgorszym wariancie miała 1,94cm (bez dociekania glowica) tak dzisiaj równo 2,84 cm . Wiec kamień z serca! Ale leżę dalej . Wymaz bedzie za tydz, bo ponoć trzeba odczekać po wybraniu antybiotyków, kolejny kilka dni oczekiwanie na wynik i daj Boze żeby był czysty to za dwa tyg będę miała zakładany krążek .

Ajka tam u Was dziewczyny ? Jak lezycie to co robicie głównie ?;)
 
Dzieczyny ja urodziłam córeczkę w niedziele 13 . 08. Mała ma sie dobrze ja tez . 57 cm i 3320 gram . [emoji173]️ 39 tc skończony równo a tez problemy z szyjka były . Poród ponoć szybki bo 4 h . Pierwsze dziecko . Ale mega bolesny .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzieczyny ja urodziłam córeczkę w niedziele 13 . 08. Mała ma sie dobrze ja tez . 57 cm i 3320 gram . [emoji173]️ 39 tc skończony równo a tez problemy z szyjka były . Poród ponoć szybki bo 4 h . Pierwsze dziecko . Ale mega bolesny .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratuluję :)) zdrówka dla Was !!!!

Od kiedy mialas problemy z szyjka ??
 
Dzieczyny ja urodziłam córeczkę w niedziele 13 . 08. Mała ma sie dobrze ja tez . 57 cm i 3320 gram . [emoji173]️ 39 tc skończony równo a tez problemy z szyjka były . Poród ponoć szybki bo 4 h . Pierwsze dziecko . Ale mega bolesny .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Wlasnie tak sie zastanawialam bo długo ciebie nie bylo widac :) gratulacje !! Ja dzis po wizycie w szpitalu mam cukrzyce ciążowa... ahh dieta dieta i zobaczymy.. mala wazy 1147g dzis dokładnie 28tc. Jutro jade na szyjke zobaczymy. Trzymajcie kciuki zeby bylo ok...
 
Wlasnie tak sie zastanawialam bo długo ciebie nie bylo widac :) gratulacje !! Ja dzis po wizycie w szpitalu mam cukrzyce ciążowa... ahh dieta dieta i zobaczymy.. mala wazy 1147g dzis dokładnie 28tc. Jutro jade na szyjke zobaczymy. Trzymajcie kciuki zeby bylo ok...

Niewiele Ci zostało, dotrwasz spokojnie w diecie :)
A jaką miałaś szyjke na ostatniej wizycie ?

Powodzenia jutro , kciuki zaciśnięte :)
 
Gratuluję :)) zdrówka dla Was !!!!

Od kiedy mialas problemy z szyjka ??

Jakoś trzy mce przed porodem zaczela sie rozwierac potem skracać . Niby noc takiego bo powoli ale bóle jak na okres doszły . Dostałam luteinę i sie bóle zmyły a szyjka stanęła . W 34 tc odstawiłam lutke i wtedy nagle wszystko ustało włącznie z twardnieniami [emoji3] także mowię super przenoszę... ale samo poszło w równo skończonym 39 tc. I powiem Wam ze szyjka podatna na rozwieranie i poród szybko Wiec mniej bóli przynajmniej [emoji3] życzę wszystkim takiego porodu !
 
Wlasnie tak sie zastanawialam bo długo ciebie nie bylo widac :) gratulacje !! Ja dzis po wizycie w szpitalu mam cukrzyce ciążowa... ahh dieta dieta i zobaczymy.. mala wazy 1147g dzis dokładnie 28tc. Jutro jade na szyjke zobaczymy. Trzymajcie kciuki zeby bylo ok...

Ja tez miałam cukrzyce i ładnie wyregulowana dieta była także spokojnie [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niewiele Ci zostało, dotrwasz spokojnie w diecie :)
A jaką miałaś szyjke na ostatniej wizycie ?

Powodzenia jutro , kciuki zaciśnięte :)

Dziekuje trochę sie stresuje... ostatnio w 24tc byla 30mm zamnieta całkowicie... a co do cukrzycy wiem ze nie wiele juz mi zostało :) dam radę zwalcze to dziadostwo! :) napisze po wizycie ile cm ma szyjka
 
Do góry