reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Kindziorek,
Nie mam wyjścia wiec wytrzymam. Jutro kończę 36 tc wiec może już nie długo.
A u ciebie widzę już 37:) to już naprawdę blisko do końca :)
Obie mamy blisko. Ty cesarka przed terminem a ja czekam aż się samo zacznie. Tylko że jeszcze tydzień do zdjęcia a ja juz najchętniej bym sie pozbyła tego małego co nie pozwala rodzic.

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Dziewczyny Wy już na samej końcówce. Juz niedługo Wasze maluszki w będą z Wami. Ja muszę jeszcze dość długo poczekać. Dopiero skończony 26 tydzień, a gdzie do końca.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnie dni miałam ciężkie. Pisaliście o wysokim ciśnieniu, a ja miałam niskie i nie funkcjonowałam. Nie mogłam sobie rady dać. Mam nadzieję, że dziś już będzie lepiej

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marcysia super wiadomosc :) w szpitalu zwariowac mozna. Mysl pozytywnie. Bedziecie wkrotce w nowym domu, a maly jest silny to pewnie jak obskoczycie tych specjalistow to okaze sie, ze jest zdrowy. Tego Ci zycze :)

Aga popros meza o swoj zestaw kawa + brownie, a na pewno humor Ci sie poprawi.

U mnie ciezka noc byla. Mala na wieczor po karmieniu wszystko zwrocila. Potem krzyczala, ze jest glodna to ja nakarmilam i sie zaczal okropny atak kolki, ktory sie skonczyl po karmieniu o 2 w nocy. Na szczescie pozniej juz spala normalnie... mam dzisiaj kryzys chyba i mi sie plakac chce.
 
Dziewczyny Wy już na samej końcówce. Juz niedługo Wasze maluszki w będą z Wami. Ja muszę jeszcze dość długo poczekać. Dopiero skończony 26 tydzień, a gdzie do końca.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana zleci ci . Byl tydzien ze sie plakac chcialo . Ale zanim sie obejzysz a bd juz na koncowce [emoji4][emoji4][emoji4] jak juz zaczniesz 30 tydz to leci ze szok.
 
reklama
Jouliettka zleci Ci, zobaczysz. Pamietam ajak pessar miałam zakładany i jak ja dotrzymam jeszcze tyle czasu. A w czwartek minie 13 tyg jak go mam i patrzac wstecz nie wiem kiedy zleciało. Najlepiej chyba jednak nie patrzec do przodu i jeszcze tyle mi zostalo ale zyc danym dniem i jak juz to patrzeć ile minęło, już coraz bliżej niż dalej.

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Do góry