reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Madzien kochana jesteś już po jasnej stronie mocy he he he. A to mój Bobo pozwijany w sreberka
1496680811-aaaaaa.jpeg


Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kindziorek. Mój też nerwów napsuje ale jak trzeba to stanie na wysokości zadania. Teraz szykuje nasz dom do premierowego wejścia ;). Tylko mi zdjęcia wysyła co w jakim jest stanie [emoji14]

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry z rana:)
Nie spie od 5...no nie da się w tym szpitalu spać, sprzątaczki włażą o 5, robotnicy gruz za oknem wysypują do metalowego kontenera o 5:30, a przed 6 wbija się położna z detektorem tętna i termometrem :sorry: Do tego obudziłam się strasznie głodna, a nie mogę jesc bo maja mi badania zaraz pobrać na ta cholestaze cała. Cudownie mi się dzień zaczął, jak dla mnie mógłby już się skończyć ;)

Ale mimo wszystko to kolejny dzień, który przybliża mnie do zakończenia tej ciazy, wiec trzeba go dzielnie przetrwac;)
 
Aga współczucia. Mi już trochę odpuszczaja. Ale najlepsze są salowe, jak wejdą z śmierdzacym mopem, to muszę po nich wietrzyc. Kibel jak zwykle mopem jadą, więc codzienna dezynfekcja obowiązkowa. Aż się jeść później nie chce. Choć plusem jest świeży chleb.

Sent from my F3211 using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczynki. My wychodzimy dzisiaj do domu. Jupiiiii. Cieszę się i boję się. Bo jeszcze nie przenieslismy wszystkich rzeczy do nowego domu. Ale co tam. Tak się cieszę

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
Świetna wiadomość [emoji4] nie ma to jak w domku. Będzie dobrze, nie martw się. Stopniowo się przeniesiecie.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry