reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczynki. Muszę znów zapytać Was o taką sprawę. Wynik posiew wyszedł mi jałowy, więc chyba ok. Ale ja myślałam że też sprawdzana jest próbka pod kątem grzybicy. Powiedzcie mi jakie badanie jest na grzybicę pochwy. Muszę poprosić o nie w szpitalu

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie jestem lekarzem ale z tego co wiem to w posiewie wyjdzie wszystko . W biocenozie pochwy nie .

Posiew z pochwy jest badaniem służącym wykryciu patogennych bakterii, grzybów lub pasożytów kolonizujących pochwę. Badaniu podlega śluz z przedsionka lub tylnego sklepienia pochwy. Z uwagi na dużą liczbę drobnoustrojów zasiedlających pochwę również u zdrowych kobiet, posiew wydzieliny z pochwy odgrywa niewielką rolę w diagnostyce zakażeń. Posiew pochwy jest ważnym badanie w ciąży, przed porodem.
 
reklama
Wgl powiem wam ze tak mnie boli wszystko ze az mam mdlosci . Skurczy z brzucha nie mam . Ale pochwa , pachwiny biodra i stawy . Chodzic nie moge . Nie wiem czy maly ma juz swoja wage i ten pessar mi napiera na to krocze . Plakac mi sie chce jak mam wastac .
 
Madzien. Ja też ledwie chodzę. A noce są najgorsze jak śpię na bokach. Biodra strasznie mnie bolą, przekręcić się co 5 minut a wtedy dodatkowo boli brzuch. Kości strzelają. Trzeba żeby zacisnąć żeby to wszystko przetrwac.

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzien. Ja też ledwie chodzę. A noce są najgorsze jak śpię na bokach. Biodra strasznie mnie bolą, przekręcić się co 5 minut a wtedy dodatkowo boli brzuch. Kości strzelają. Trzeba żeby zacisnąć żeby to wszystko przetrwac.

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
Zaczynam sie bac ze do porodu sie posypie i nie bd w stanie sie dzieckiem potem zajac. Moze inaczej dam rade sie zajac ale jakim kosztem . Mam nadzieję ze po porodzie będzie tylko lepiej . Juz zapomnialam jak to jest jak nie boli . Juz nigdy nie bede narzekac jak kiedys o nic. Ta ciaza dala mi tyle pokory do zdrowia ...
 
reklama
Mnie tez wszystko boli, nawet jak leze, o chodzeniu to już nawet nie wspominam. Dziś doczłapałam na wagę szpitalna i sie odważyłam na nią wejść. Przez ostatnie 2 tygodnie w szpitalu przybyło mi około 1 kg. Od początku ciazy już 13 kg. W sumie sporo ale biorąc pod uwagę to, ze cały czas leze to chyba nie ma dramatu. Może tym razem nie dobije do ponad 30 kg na plusie jak poprzednio...mam nadzieje:)
 
Do góry