reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Justyna spokojnie. Przez jakis czas poziom leku sie utrzymuje w organizmie i powoli spada. Więc kilka dni moze minąć zanim cos sie zacznie.

xnw4krnt83prf1c3.png
 
reklama
Justyna. Mój gin mówił że jak tabletki będą się kończyły to żeby zmniejszyć na końcu dawkę o połowę, wtedy organizm zareaguje delikatniej :)

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna. Mój gin mówił że jak tabletki będą się kończyły to żeby zmniejszyć na końcu dawkę o połowę, wtedy organizm zareaguje delikatniej :)

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom

No dlatego od wczoraj nie biore pod jezyk czyli 3x1 (150mg) i zostalo samo 2x100mg dopochowo. Chciałabym do 39tyg.chociaż dotrwać to synek będzie silniejszy. Podobno po odstawieniu może być różnie bo każdy organizm reaguje inaczej. Może być zaraz poród, a może być cisza. I wolę opcje nr 2 :-)
 
Ja to tylko ciepla herbate albo miete. Jak mialam mniejszy brzuch i nizej macice, to pomagalo rozgrzeqanie zoladka na poczatku ciąży kilka razy mnie tak bolal, ze nie moglam sie wyprostowac ani chodzic.
Jeszcze smecte bralam (mialam jelitowke) ona ogolnie usppkaja przewod pokarmowy, nie tylko na biegunke dziala. I probiotyk, elektrolity, jak doszly wymioty.

Napisane na Picasso w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam dzis jakies zalamanie. Niby nie leze w lozku, ale na spacery nie chodze. Taka ladna pogoda, wszyscy rolki, rowery, grille, a ja na najwyzszym pietrze w bloku jak ta ksiezniczka w wiezy ;-) plakalam w ciagu dnia kilka razy, bo mnie strach i stres zjadaja. Bardzo sie boje, ze cos mogloby pojsc nie tak... Wiecie, jakie glupie mam mysli? Ja mam bardzo niskie poczucie wlasnej wartosci, moze to jakos ma wplyw... Mysle, ze skoro dwa razy mi sie udalo urodzic zdrowe, donoszone dzieci, to czemu mialoby sie udac kolejny raz. Moja bratowa np. byla 6 razy w ciazy i tylko trojka przezyla. Wiem, ze zasmucanie i nakrecanie to najgorsze, co moze byc. Dzis mam ciagle twardy brzuch i jakos tych skurczy wiecej.

Napisane na Picasso w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joulietka. Ja nie pomogę, z dolegliwości żołądkowych tylko zgaga. Ponoć mięta pomaga przy lekkich bólach brzucha jak pisze figowa mama. Przy grypie żołądkowej brałam niforuksazyd

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Figowa mama. Ja myślę że każda z nas ma takie myśli i obawy. W końcu mamy ciąże z problemami. Ja płakałam również nie raz i przychodza nadal takie dni że panikuje strasznie i płacze, boję się, ale to mija i nastepnego dnia znów walczę o każdy nowy dzień. Nie martw się. Z dzidzia będzie wszystko dobrze. To już jest pozna ciąża. Dziecko rośnie jak powinno i czuje jak się smucisz, więc nie smuc je ;) :)

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry