reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej, mnie męczyły skurcze do tego stopnia ze miejsce na porodówce robili mi. Jednak po badaniu wyszło ze pessar szyjkę trzyma i szyjka jest spuchnięta Wiec nie przenieśli mnie.

U mnie znowu infekcja i kolejny antybiotyk...
W pon mam mieć powtarzane badania na cholestaze - ciekawe co wyjdzie

A teraz zabieram się za lekturę - nadrabiam zaległości na forum ;)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Swietnie, ze sie odezwalas ;-) to niesamowite,ze sie wlasciwie nie znamy, a sie o siebie nawzajem martwimy...

Napisane na Picasso w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hej Dziewczyny, pisze, bo juz jestem zdesperowana. Maly od tyg ma jazdę od rana do po południa. Prezy sie, jęczy, podkula nóżki i macha raczkami, no i ryczy. Zmieniłam mleko na antykolkowe i przecowzaparciowe. Brzuch ma raczej miekki. Daje espumisan, odbijam podczas posiłki, masuje brzuch, kładę termofor, nic nie pomaga. Mam skierowanie na badanie ogólne kalu, ale on robi kupe co dwa dni i to wieczorem, jal lab juz jest zamknięte. Moze cos poradzicie, bo pediatra troche zignorował sprawę, a on nie spi cale dnie, no i płacze. Najlepiej ciagle na rękach. Ja juz psychicznie wysiadam :( nie mam siły po prostu... I cierpliwości juz mi zaczyna brakować.

Agulaa
1. kup katater rektykalny dla niemowląt Windi; to co jest jeszcze ponoć dobre to
2. masaż przykurczasz nóżki do brzuszka a następnie zgiętymi nóżkami krecisz kolka od wewnątrz na zewnątrz/ później zewnatrz do wewnątrz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wlasnie a propo toreb. To ostatnio lezac w szpitalu zauwazylam, ze wiele kobiet przychodzi z torbami na kolkach. Ze tez na to nigdy nie wpadlam ;-)
W tych szpitalach to czasem tak okropnie karmia, ze sie wcale nie dziwie. A jak juz jest cos dobrego, to malo ;-) raz mnie zaskoczylo udko z ziemniakami i brokulami. Wygladalo jak z restauracji, ale porcja byla jak dla mojej 5 latki a nie dla ciezarnej (choc jem dla dwoch nie za dwoch xD).
Z tych pudelek to faktycznie tez wiekszosc powyrzucalam. Ale butelki mam nadal, bo karmiac piersia nie uzywalam. Te akurat, jak i smoczki byly normalne, takie jak do kupienia w sklepach, nie jednorazowki.
Ja lyknelam paracetamol wlasnie. Mam aure przed migrena i zdycham pd rana... Wydrukowalam sobie plan porodu z mojego szpitala, chce go przemyslec, tzn. ,na co chcialabym wyrazic zgode a na co nie. W nocy mnie taki strach ogarnal, ze moglabym miec cesarke. Niektore z was mialy i przezylyscie, ale ja sie na prawde tego strasznie boje. Ja po operacji jelita bardzo dlugo nie moglam dojsc do siebie, a mam tylko mala blizne (w sumie dwie, bo chirurg zaczal najpierw centymetr nizej, a potem zrobil drugie ciecie...)
Wczoraj czytalam o przebijaniu pecherza plodowego. Bo mi sie to kojarzylo z wlasnymi porodami, ze dwa razy mialam juz skurcze parte, glowke widac, a ten nie chcial pekac, to byl przebijany i na takie cos sie zgodze. Ale dotarlo do mnie,ze pytanie o ten pecherz to chodzi o cos innego - mianowicie indukcje, przyspieszenie porodu. Moze tez chcialybyscie zobaczyc : Link do: Amniotomia (przebicie pęcherza płodowego)
W ogole to jakos bardzo sie nad tym nie zastanawialam, ale myslalam,ze jakos tak palcem wystarczy go dotknac w odpowiedni sposob i on sam peka, a to czyms go trzeba przebic. Ale czlowiek glupi, nie? Teraz to mi sie oczywiste wydaje :-)
Ja wczoraj zaczelam 29 tydzien. Dzis 28+2 tc czyli jakby kolejny etap zaliczony :-)

Napisane na Picasso w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam przebijany pęcherz płodowy gdy m podłączyli oksytocynę w celu rozwinięcia akcji porodowej i pomogło. Po 4 godz od przebicia Hania była na świecie.

Sent from my XT1572 using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej, mnie męczyły skurcze do tego stopnia ze miejsce na porodówce robili mi. Jednak po badaniu wyszło ze pessar szyjkę trzyma i szyjka jest spuchnięta Wiec nie przenieśli mnie.

U mnie znowu infekcja i kolejny antybiotyk...
W pon mam mieć powtarzane badania na cholestaze - ciekawe co wyjdzie

A teraz zabieram się za lekturę - nadrabiam zaległości na forum ;)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Masakra ze kolejna infekcjia . To jest nie wiarygodne . Kiedy pessar ci zdejma ?
 
Kathleen, super, że się odezwałas. Z tymi infekcjami to masz dramat-współczuję. Mam nadzieję, że do końca życia już nie będziesz miała żadnej infekcji.

Tata rano do mnie zadzwonił sam bez pomocy! Najwspanialsza wiadomość jaką mogłam się spodziewać! Jest już całkowicie przytomny i świadomy :-)

Wyobraźcie sobie, że mojego wyniku nie ma dalej. Może dziś do godz.15.30, lub w pon. Jeśli dziś nie będzie to w pon.jadę z samego rana do przychodni zakaźnej, bo widać, że ewidentnie nie mogą sobie poradzić!

Mały się tak pręży, że boli mnie pęcherz i czasem mam wrażenie, że muszę iść do toalety na 2jke i przechodzi jak zaczynam chodzić. Boli to masakrycznie.
 
Dziewczynki. Muszę znów zapytać Was o taką sprawę. Wynik posiew wyszedł mi jałowy, więc chyba ok. Ale ja myślałam że też sprawdzana jest próbka pod kątem grzybicy. Powiedzcie mi jakie badanie jest na grzybicę pochwy. Muszę poprosić o nie w szpitalu

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki. Muszę znów zapytać Was o taką sprawę. Wynik posiew wyszedł mi jałowy, więc chyba ok. Ale ja myślałam że też sprawdzana jest próbka pod kątem grzybicy. Powiedzcie mi jakie badanie jest na grzybicę pochwy. Muszę poprosić o nie w szpitalu

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
To jest badanie mykologiczne. Ale jakbyś miała zrobiona zwykła biocenoze to wtedy jeśli są to też wyjdą.

Sent from my XT1572 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry