reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja uzywalam zwyklej poduszki, nie jaska i nie tej wielkiej. Nie wiem, jaki maja rozmiar, chyba 50x60, ale nie takiej nowej sztywnej. Sprawdzala sie super :-) przy drugim dziecku mialam duze problemy z karmieniem z jednej z piersi i poduszka na prawde pomagala.

Napisane na Picasso w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aga. Powiedzial mi ze jak chce to moge jechac do szpitala. Ale ze jesli nie mam boli i skurczow to ze moge sie wstrzymac do tego 22. W domu oczywiscuie lezec nie wstawać. Pojechałabym moze i juz,ale nie mamy opiekunki dla mojego dwulatka. Moze mojej mamie uda sie przyjechac wczesniej,ale napewno nie przed 22 majem wiec i tak jestem w kropce. Spakuje moja torbe i moze wytrwam do 22 maja. Tego dnia bezwzglednie po wizycie u gina pojade do szpitala,bo i tak ryzykuje lezac w domu ale na razie nie mam zadnegi rozwiazania. Malutki nie ma z kim zostać.

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki jestem po usg. Z syneczkiem wszystko ok, główką w dół na szczęście i waży ok.3080g.
Do nd.mam brać luteine i stopniowo odstawiać będzie skończone 37tyg.. Potem wola Boga, chociaż wiadomo wolałabym nie, bo teraz to tygodniowo dziecko przybiera ok. 250g.
 
Justyna ładnie. Bedzid dobrze.
Aga a jak u syna w szkole. Tamten chlopak sie uspokoil czy nie masz wieści by sie nie denerwowac?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kindziorek, na razie twu twu nikogo nie pobił ale z tego co mówił syn to już był zaprowadzony do dyrekcji bo bardzo zle się zachowywał. Ja przez ta cała sytuacje wtedy skurczów dostałam z nerwów i skończyłam w szpitalu. Mam nadzieje, ze nic nie odstawi ten dzieciak bo na sama myśl o tym ciśnienie mi skacze...

Marcysia, to skoro musisz być w domu to naprawdę leż i się niczym nie przemęczaj, bardzo uważaj na siebie, chuchaj i dmuchaj ! Do 22 niecałe 2 tygodnie, to już nie tak długo.

Dziś mi się dłuży ten dzień strasznie, na niczym się skupić nie mogę, najchętniej bym chyba spać poszła... oby do wieczora doczekać.
 
Aga dobrze ze jak na razie sie uspokoilo. Moze bedzie w porzadku. Moze jego rodzicom falo tez cos do myslenia ze odgornie ze strony dyrekcji szkoly byla informacja ze nie jedzie na wycieczke

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki z dobrych wiesci. Udalo mi sie kupic monitor oddechu z niania w super cenie w stanie idealnym
1494418605-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry