reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Aga. Masz racje. Trzeba skupic sie na tym zeby z nami i z dzieckiem bylo wszystko ok. Tez macie szalenstwo w domu. Jak juz to wszystko minie to musimy jakos to odreagowac. Ja pierwsze co ide do fryzjera i zrobie sobie jakies super wlosy hy hy

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marcysia, ja pierwsze co po powrocie do domu Zrobie to odciągnę mleko na zapas i napije sie szampana:D Doprowadzę sie do normalnego stanu, wyszoruje dokładnie Pod własnym prysznicem, ogole porządnie nogi:D
Do fryzjera tez pójdę, ufarbuje włosy i obetnie na dość krótko.
Już sie nie mogę doczekac dnia kiedy wrócę z młoda do domu ...
 
Hej. U mnie sloneczko sie przebija. No i podobno od jutra cieplej ale deszcze i burze.


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi sie marzy długa gorąca kąpiel. Aga tez nie moge sie doczekać malej ale niech jeszcze posiedzą [emoji6]. A co do remontów itp to masz rację trzeba sie wyłączyc.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak z innej beczki. Zastanawiam sie nad kupnem rogala do karmienia. Mam mieszane uczucia czy w ogole jest potrzebny i czy rzeczywiście jest wygodniej i nam i dzieciakom. Szczegolnie ze porody na lato to kwestia potliwosci w trakcie jedzenia z takim rogalem. Jak sądzicie?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kindziorek, ja przy pierwszym nie miałam, używałam zwykłej poduszki. Teraz tez nue kupie, zastanawiam się nadal nad poduszka ciążowa, a ją tez można potem do karmienia używać.
Ale tak jak piszesz, będzie gorąco wiec nie wiem czy to ma sens kisić dziecko na jakiejś poduszce...
 
Poza tym zawsze mozna tez dokupic. No wlasnie przy synu uzywalam poduszki a pozniej to i bez

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marcysia i co dzwoniłaś do swojego gina drugi raz w sprawie tego szpitala?
Mi dzis lekarz na obchodzie powiedział, ze ja i tak późno trafiłam do szpitala i ze absolutnie z rozejściem blizny na tym etapie to trzeba być w szpitalu bo po prostu żaden lekarz nie jest w stanie przewidzieć co się może stać i kiedy.
A mnie od wczoraj dziwnie boli ta " blizna" jakos inaczej...mam nadzieje, ze to nic groźnego:oo2:
 
Do góry