reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Marcysia,
Idź do tego szpitala wcześniej, nie ryzykuj.
Jak w domu poczujesz nagle bol, o którym twój gin mówi to możesz nie zdążyć dojechać do szpitala. W szpitalu mimo wszystko poczujesz się bezpieczniej.
Mi się strasznie dłuży i każdego dnia mam coraz większego dola ale nie żałuje, ze tu trafiłam wcześniej.
Z perspektywy tych wszystkich miesięcy to teraz jest już końcówka, trzeba dmuchać na zimne.
Ja widzę, ze ci lekarze tu są jednak zaniepokojeni ta sytuacja, mocno mnie wypytują na każdym obchodzie bo nigdy nie mogą przewidzieć co się tak naprawdę stanie.
Musimy wytrwać jeszcze trochę, ja bym chciała jeszcze dwa tygodnie.
A mogą młoda chyba tez szybko rośnie bo z usg im wychodzi, ze już ok 2 kg ma i powiem ci ze jej ruchów okolicy blizny są coraz bardziej bolesne...
 
reklama
Marcysia tak jak Aga pisze, ze bezpieczniej w szpitalu. Poza tym pamietasz jak o tym pisalysmy, ze lepiej jak Aga jest w szpitalu? [emoji6]
Mi 5 tyg do zdjecia pessara zostalo ale po ostatniej wizycie gdzie wyszlo rozwarcie wew to jakiekolwiek odstepstwo, którego do tej pory nie bylo to sie zastanawiam czy wszystko ok. Paranoja.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam,
Nie wiem czy tu wątek infekcji był poruszany bo wróciłam się tylko do wpisów sprzed jakiegoś tygodnia dlatego chciałam się zapytać czy orientujecie się jak to jest z braniem antybiotyków w ciąży. Miałam już 2 razy antybiotyk, infekcja pecherza znowu wróciła i pewnie czeka mnie kolejny, do tego crp cały czas podwyższone a w poprzedniej ciąży odeszły mi wody w 36 tyg prawdopodobnie właśnie z powodu nie wykrytej infekcji. Ile można brać antybiotyk żeby nie zaszkodzić maleństwu ? Dodam że jestem w 30 tyg ciąży i oprócz infekcji mam nie wydolność szyjki- od 25 tyg założony passer.
 
Witaj. Jesli chodzi o antybiotyki i masz zaufanie do swojego lekarza nie powinnas sie martwić ilością antybiotyków. Bardziej wlasnie moze zaszkodzic nie leczona infekcja.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marcysia ja robilam 04.05 prywatnie bez skierowania.

Dziewczyny maly sie tak prerzy, ze brzuch po calej prawej str.to chyba mi zaraz peknie. Chyba w litere L jest ulozony bo dol tez mnie bardzo boli. I tak juz ponad godz. Nie pomaga zmiana pozycji- ratunku...
 
reklama
Marcysia tak jak Aga pisze, ze bezpieczniej w szpitalu. Poza tym pamietasz jak o tym pisalysmy, ze lepiej jak Aga jest w szpitalu? [emoji6]
Mi 5 tyg do zdjecia pessara zostalo ale po ostatniej wizycie gdzie wyszlo rozwarcie wew to jakiekolwiek odstepstwo, którego do tej pory nie bylo to sie zastanawiam czy wszystko ok. Paranoja.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Kindziorek ja tez mam pessar i rozwarcie wewnętrzne Wiec to w pewnych przypadkach norma ;) głowa do góry!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry