reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Wiem Kathleen. Tylko muszę sie z tym oswoić. No i jeszcze zobaczymy co profesor jutro powie bo ona ma sie z nim konsultować w mojej sprawie. Może on uzna, ze mogę wyjść, nie wiadomo. Tu jest dużo pacjentek czekających na łóżko, pewnie tez trudniejsze przypadki. Może uznać, ze ja mogę w domu być...

Rozumiem Cię doskonale, bo tez mam juz dola juz mam dość denerwuje mnie i boli wszystko, najgorsze jest to ze ja nawet nie chodzić nie moge nawet gdybym bardzo chciała to ja ledwie do łazienki dojść moge i wrócić ... nawet jak leżę to mnie boli, marze by był koniec bym mogła chodzić ale nie ma wyjścia musi y jakos to przetrwać zawsze mogłoby być jeszcze gorzej - trzeba sie poświecić i wytrwać do końca!


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kathleen, ja to dziś normalnie mam ochotę płakać tylko. Dwie dziewczyny z pokoju wypisali, zostałyśmy we dwie, ciemno, ponuro, a za oknem leje....depresyjnie jest. Dziś musiałam trochę pochodzić po szpitalu i posiedzieć na krześle przed usg i teraz mnie boli podbrzusze.A i zapomniałam napisać, ze moja szyjka ma
dziś 25 mm.

Pytałam lekarki co nam robić z tymi moimi skurczami, na razie kazała brać nospe i scopolan...
Pompy na razie nie podłącza bo ją się daje na 48 godzin a ja mislam już ponad 72 godziny ciągiem.

Marcysia, mi trochę na zaparcia pomogły teraz czopki eva qu i syrop Lactulosa. Ale jeszcze nie jest dobrze, jeszcze muszę popracować nad tym:) Dziś strasznie mnie już brzuch bolał przez to wiec użyłam tych czopków i pomogły trochę.

Marcysia, a ty jak się czujesz?
 
reklama
Aga. Boli mnie też podbrzusze ciagle i czuje strach. We wtorek idę na usg 4d. Chce wiedzieć w jakim stanie jest moja macica, bo jest mi coraz gorzej. Chciałabym dotrzymać w domu do tego 22, ale już nie wiem jak będzie
 
Do góry