reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja Aga, wlasnie nie najlepiej. Staram się leżeć już na płasko albo na bokach. Brzuch się rozciąga i ciągle boli mnie miejsce blizny po obu bokach. Może jutro mój gin coś powie o pobycie w szpitalu, chociaż wolałabym jeszcze to odciągnąć. A Ciebie też brzuch boli na dole?
 
reklama
Może i trochę skurcze odpuściły ale nie całkowicie. Raz na jakies 2 godziny skurcz jest, no się w piątek to miałam co 3 minuty wiec jest lepiej. Tylko strasznie się czuje po tym leku, serce wali, puls ciagle wysoki i cała sie trzęsę.
Współlokatorki fajne tylko kurcze wlasnie jednej wody odeszły i ja wiozą na porodowke a to 25 tydzień :(
Biedna w stresie :(

Mojej wspolokatorce odeszły w 22tc ale się uzupełniają wody Wiec może ja jeszcze przetrzymają


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Zagladam w wolnej chwili. Aga dobrze że Ci sie wyciszaja powoli te skurcze tylko gorzej z cisnieniem. Szkoda tej dziewczyny z sali ale moze cos zdzialaja.

Agata ciekawa jestem jak długo bez czopa pochodzisz.

A ja odpoczywam, gonia mnie do lezenia ale mimo wszystko dzis jakos więcej mi brzunio twardnieje. Przypyszczam ze wczorajsza droga plus gra w 1000ca do późna zrobiła swoje. Grill juz zaliczony.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kindziorek też jestem ciekawa :) na IP mówili mi, że czop może odchodzić tydzień dwa. Tylko ja mam wrażenie, że on już mi cały odszedł...
@figowa mama ja czułam na początku takie ciągnięcie ale nic mnie nie bolało mocno, tym bardziej tak ze chodzić nie mogłam. No może do 2 dni po założeniu szwu. Moja gin. mówiła ze to nie może boleć. A upławy miałam wodniste cały czas. Paczka wkładek to mi szła w 2 dni.
 
Spać nie mogę...
Ciesze się bo córeczka będzie majowa. Ale szczerze nie wierzyłam,że dotrwamy do maja. Coraz dziwniej się czuję. Nawet nie wiem jak to określić. Dziś 37.5. :) ciekawe czy doczekam środy i naszego wspólnego przeskoku licznika :)

ja tam spac moge, ale dziecie palaszuje ;) Agata mi np czop w ogole nie odszedł, tzn nie zanotowałam tego faktu ;) z tym dziwnym samopoczuciem, to dokladnie rozumiem, ciezko to określić, ale faktycznie ja tez czułam sie inaczej...w dzien porodu mialam plamienia i to mnie zaalarmowalo, zanim zaczely sie skurcze ;) Agata myślę, ze dotrwasz i urodzisz jak ja w 38.0 ;) my Agaty musimy trzymać sie razem !
 
ja tam spac moge, ale dziecie palaszuje ;) Agata mi np czop w ogole nie odszedł, tzn nie zanotowałam tego faktu ;) z tym dziwnym samopoczuciem, to dokladnie rozumiem, ciezko to określić, ale faktycznie ja tez czułam sie inaczej...w dzien porodu mialam plamienia i to mnie zaalarmowalo, zanim zaczely sie skurcze ;) Agata myślę, ze dotrwasz i urodzisz jak ja w 38.0 ;) my Agaty musimy trzymać sie razem !

@agulaa1 a ja myślałam ze Ty Agnieszka jesteś ;)

Doskonale Was rozumiem jutro 33tc mi przeskakuje a ja marzyłam by dotrwać do Wielkanocy a tu proszę już 33tc zaraz 34tc ..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@agulaa1 a ja myślałam ze Ty Agnieszka jesteś ;)

Doskonale Was rozumiem jutro 33tc mi przeskakuje a ja marzyłam by dotrwać do Wielkanocy a tu proszę już 33tc zaraz 34tc ..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kurczę 34? Ale ten czas leci ,super! A pamietam, jak chciałaś dotrwać chociaż do 26, jak juz próbują takie maluszki ratować, a tu chwila moment i będziesz miala donoszonego chłopaka ;) A ja Agata, nie Agnieszka ;) chociaż jakos i tak większość osób mowi do mnie Aga, wiec, to myli czesto ;) miłego dnia Dziweczyny, u mnie piękne slonce dzis.
 
Do góry