reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Marcysia,
a jaki to jest rodzaj bólu u Ciebie? Taki jak przy miesiączce czy konkretnie boli miejsce blizny?

Mi gin powiedział, ze kobiety przy rozejściu czuja w tym miejscu taki bol jakby pieczenie. I ja często tak wlasnie czuje. A przy chodzeniu to boli jakby rana tam była...

Ja prócz tej kroplówki tez nospe dostaje ale nie brałam jej, chyba teraz zacznę.
Tak jak podczas okresu plus taki tepy bol, nie wiem jak go opisać dokładnie. I tak boli cały dzień. W nocy ból przechodzi (boli tylko jak się przekrecam), a rano chwilę poleze i znów zaczyna boleć
 
reklama
Marcysia,
niech on ci dziś dokładnie cała bliznę obejrzy. Bo może w innym miejscu się zaczyna rozchodzić...lez cały czas, dobrze by było żebyś młodego nie musiała sama ogarniać bo nie powinnaś tego brzucha napinać wcale. Ja czasem się zapomnę i np wstanę bez podparcia rękoma to mnie wtedy boli mocniej.

Ale powiem ci, ze tu w tym szpitalu to jest olewka, wyluzowani są mocno ci lekarze jeśli chodzi o mój problem. Zreszta nie tylko mój problem. Wczoraj jak tej dziewczynie wody odeszły to lekarz jej nawet nie zbadał tylko wysłał na porodówkę, a potem przeszedł jej mąż po rzeczy jakies i powiedział, ze na porodówce ona tylko leży, tez bez badania...pewnie zaraz tu ja przywiozą i dalej będzie tylko lezec,pewnie po prostu bez wstawania nawet do kibelka.
A ja od przyjścia na oddział to widziałam dwa razy lekarza...
 
Widzę, że początek maja nas wszystkie nastraja pozytywnie :) no i pięknie! Małymi kroczkami do przodu. Ja teraz liczę na środę na ten 38 tc. I przy okazji spokojną jutrzejszą rocznicę ślubu ;)
AgaBabajaga współczuję bardzo. Widziałam jak dziewczyny się męczą po tym magnezie. Mam nadzieje ze się uspokoi szybko u Ciebie. I wiecie co? Mnie bez blizny boli brzuch przy przekręcaniu czy wstawania wiec Was z Marcysią podziwiam podwójnie. Miłego dzionka wszystkim.
 
Przed chwila był obchod. Znowu inny lekarz i znowu musiałam opowiadać co mi jest:) Ten byl bardzo zdziwiony ze sterydów nie dostałam...pewnie mi dadza jednak.
Mam wlasnie Ktg i moje tętno wynosi od 89 do 100 czyli wysokie, normalnie mam okolo 70.

Czego się spodziewać po tych sterydach? Boli zastrzyk?
 
Przed chwila był obchod. Znowu inny lekarz i znowu musiałam opowiadać co mi jest:) Ten byl bardzo zdziwiony ze sterydów nie dostałam...pewnie mi dadza jednak.
Mam wlasnie Ktg i moje tętno wynosi od 89 do 100 czyli wysokie, normalnie mam okolo 70.

Czego się spodziewać po tych sterydach? Boli zastrzyk?
Aga. To jest zastrzyk w posladek, walucie nie boli jedynie piecze w momencie wstrzykiwania leku
 
Przyszedł do mnie lekarz i powiedział, ze dostanę sterydy. Spytałam kiedy wyjdę, powiedział, ze nie wie, decyzja będzie po maj-owce.
Mnie jakos bardzo meczy ten szpital i chciałabym do końca tygodnia stad wyjść..,
 
reklama
przesyłam link do strony na facebooku Link do: Wymagana kontrola bezpieczeństwa

@AgaBabajaga mnie tylko bolało przy wkłuciu i później lekko czułam pośladek przy poruszaniu ale tylko przez jeden dzień. poza tym nic, ale są kobiety które znoszą to gorzej. w każdym razie do przeżycia. No i niestety trafiłaś na weekend majowy, ja po sterydach też mogłam wyjść dwa dni wcześniej ale, że był weekend i tylko lekarz na zastępstwo do tego, to położna mi powiedziała że nie mam co liczyć na wypis bo on nie podejmie decyzji, tylko będę musiała poczekać do poniedziałku. Trzymaj się!
@agulaa1 ale super! już się nie mogę doczekać spacerków z malutką.
 
Do góry