reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kurczę 34? Ale ten czas leci ,super! A pamietam, jak chciałaś dotrwać chociaż do 26, jak juz próbują takie maluszki ratować, a tu chwila moment i będziesz miala donoszonego chłopaka ;) A ja Agata, nie Agnieszka ;) chociaż jakos i tak większość osób mowi do mnie Aga, wiec, to myli czesto ;) miłego dnia Dziweczyny, u mnie piękne slonce dzis.

Jutro 33 tez pamietam to moje błaganie o 26...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji4][emoji4] ja dzis 33tydz1dzien. Troche sie nie odzywalam ale jestem na bierząco [emoji4][emoji4][emoji4] okropnie sie nie wyspalam nie umiem juz spac bola mnie stawy kolanowe i biodrowe. O dziwo podbrzusze jakos nie boli za to brzuch ciągle twardy . [emoji4] zaczynam sie stresowac [emoji23] jak pomysle ze za 3 tyg leki mam odstawic a za 4 tyg pessar mi zdejma to łoo...
Wyprawka dla malego zakonczona . Cel na dzis pakuje torbe do szpitala. [emoji4] milego dnia kobitki .
 
Dzien dobry ze sloneczkiem, dzis leze na dworku jak sie da i sie dotleniam caly dzien!
U mnie noc ok, w snie bylam w USA. Bufze sie w nocy kilka razy choc do wc 1raz.
Mnie tez bola bardzo biodra (trzaskajace mam) i kolana, brzuch na gorze od zeber non stop i czasem barki.
Z tego myslenia w jakiej pozycji jest synek mozna zglupiec. U mnie 36tydz.juz biegnie wiec wolalabym, aby byl prawidlowo-glowka w dol ;)
w czwartek mam wizyte u innego gin bo moj na urlopie i mam nadzieje, ze posiew mi pobierze. Usg 10.05 i juz odliczam dni.
Mamy jaj, kolejny moj cel 02.06 :-D
Milego dnia
 
Dzien dobry w maju:) Nie wierzylam, ze dotrwam do maja, a tu niespodzianka.
Ciężko mi się pisze tak mi się ręce trzęsą po tym leku. W nocy spałam tylko 2 godziny bo jestem jak naspidowana, po 10 kawach lub redbullach. Okropne uczucie, a pewnie do jutra rana będę na pompie. Teraz jak trzymam telefon to mi całe ramie, od szyi po dłoń, lata.....
U mnie w środę 31 tc, ciesze się choć teraz stawiam poprzeczkę na 34.
A dobra nowina jest taka, ze moja mama z bratowa poszły do H&M i kupiły jakies ubranka dla małej :) wiec cos już mam:)

Marcysia, o której wizyta?
 
Dzien dobry w maju:) Nie wierzylam, ze dotrwam do maja, a tu niespodzianka.
Ciężko mi się pisze tak mi się ręce trzęsą po tym leku. W nocy spałam tylko 2 godziny bo jestem jak naspidowana, po 10 kawach lub redbullach. Okropne uczucie, a pewnie do jutra rana będę na pompie. Teraz jak trzymam telefon to mi całe ramie, od szyi po dłoń, lata.....
U mnie w środę 31 tc, ciesze się choć teraz stawiam poprzeczkę na 34.
A dobra nowina jest taka, ze moja mama z bratowa poszły do H&M i kupiły jakies ubranka dla małej :) wiec cos już mam:)

Marcysia, o której wizyta?
Agunia o 16:45. Mi się marza zakupy, ale to niewykonalne. :). Pozostaje allegro i czekanie na listonosza
 
A jeszcze wam napisze, ze mimo tego leku w nocy miałam dwa skurcze, a od rana od 6 tez już dwa...super. Wychodzi na to, ze trzęsę się nadaremnie:)
 
A jeszcze wam napisze, ze mimo tego leku w nocy miałam dwa skurcze, a od rana od 6 tez już dwa...super. Wychodzi na to, ze trzęsę się nadaremnie:)
Aga. Mi w szpitalu magnez w kroplowce wogole nie pomógł na skurcze, bo miałam ich więcej, a za to po lykaniu magnezu plus b6 mam jakby mniej skurczy. Ostatnio też już dokładam nospe bo niestety skurczy jest więcej. Dodatkowo boli mnie nawet w trakcie lezenia macica w dolnym odcinku, tam gdzie blizna i nie wiem co dalej będzie.
 
reklama
Marcysia,
a jaki to jest rodzaj bólu u Ciebie? Taki jak przy miesiączce czy konkretnie boli miejsce blizny?

Mi gin powiedział, ze kobiety przy rozejściu czuja w tym miejscu taki bol jakby pieczenie. I ja często tak wlasnie czuje. A przy chodzeniu to boli jakby rana tam była...

Ja prócz tej kroplówki tez nospe dostaje ale nie brałam jej, chyba teraz zacznę.
 
Do góry