reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Nina i Diana wysłałam Wam informacje na priv.
A u mnie dalej cisza choć coraz bardziej mnie wszystko boli na dole i czop już chyba cały odszedł bo sporo tego było a od wczoraj już mam tylko leciutko plamienia.
 
Może i trochę skurcze odpuściły ale nie całkowicie. Raz na jakies 2 godziny skurcz jest, no się w piątek to miałam co 3 minuty wiec jest lepiej. Tylko strasznie się czuje po tym leku, serce wali, puls ciagle wysoki i cała sie trzęsę.
Współlokatorki fajne tylko kurcze wlasnie jednej wody odeszły i ja wiozą na porodowke a to 25 tydzień :(
Biedna w stresie :(
 
O kurde to wspòłczuje tej biednej dziewczynie.
Dobrze Aga, ze skurczy masz mniej ;), powoli wszystko wroci do normy.
Bylam dzis na dworzu na lezaku w kurtce i pod kocem ok.godziny, ale zimnica i wrocilam do domu. Jestem tak obolala dzis ze caly brzuch na dole mnie boli. Synek dal czadu.
Aga 3maj sie i wracaj do zdrowia :-D
Jutro juz maj - huraaa;)
 
Aga. No to straszne :( 25 tc to ktuszynka, oby odratowali. A wiesz kiedy Cie wypuszcza? Czy może już będą chcieli zostawić Ciebie do końca? Trzymaj się dzielnie i postaraj się wypiczywac :*
 
Agata, mozesz mi powiedziec, czy ze szwem mialas tak,ze Cie tam w srodku bardzo bolalo, tak,ze przy robieniu kroku strasznie kluje. Bo mnie tak kolo 17 zaczelo, zw nie moglam przejsc kawalka, bo za kazsym krokiem ten bol. Od razu mokro mi sie zrobilo, ale tylko wodnisty sluz, taki normalny, tylko wiecej. Doszlam, usiadlam, myslalam,ze pezeszlo, a jak wstalam do lazienki to znowu. Ja dzis znow miewam skurcze. Nie liczylam, ile, ale nie sa bolesne, tylko troszeczke i nie regularne. Nie chce panikowac, wole myslec,ze jest wszystko ok.

Napisane na Picasso w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marcysia,
nic nie wiem, wiesz jak jest w szpitalu z dowiedzeniem się czegokolwiek. Nie chce tu zostac, wole wyjść teraz i potem lezec od tego 32 tc w tym szpitalu gdzie mój lekarz pracuje. Oby tak było.
A ta dziewczynach nie ma skurczy tylko te wody, wiec może dostanie jakies leki i wróci na patologie. Rzeczy kazali jej zostawić wiec może nie będzie dramatu.
A ty Marcysia jak się czujesz?
 
Do góry