reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kochane spróbujmy z grupą na facebooku. żeby ją założyć muszę dodać przynajmniej jedną osobę w prywatnych wiadomościach przeslę Wam link do swojego profilu. napiszcie do mnie albo mnie zaproście do znajomych. później już będzie łatwiej jak grupa zostanie utworzona bo będzie można poprosić o dołączenie do grupy na fb. Zobaczymy jak to zadziała. Mi przynajmniej po porodzie będzie łatwiej mieć z Wami kontakt, bo już teraz czasami nie ogarniam wszystkich wpisów na forum. :)
Agatka Ty gdzieś zaproszenie wysłałaś, bo nic nie widze?
Śniłaś mi się dziś, że urodziłaś po komunii, więc 3mam kciuki, aby tak bylo :biggrin2:
 
reklama
Witam się ze szpitala.
Dziś się wyspałam jak nigdy, musiałam odespać poprzednia noc. Padłam o 21.30 i obudziłam się o 8. Oczywiście było w międzyczasie 20 razy zapalane górne światło bo którejś cos tam podpinali czy zmieniali, potem o 5 rano temperatura itd. Nie przeszkadzało mi;)
No to teraz oby przetrwać kolejny dzień...
Cos mnie odcisną brzuch pobolewa...
 
Witam się ze szpitala.
Dziś się wyspałam jak nigdy, musiałam odespać poprzednia noc. Padłam o 21.30 i obudziłam się o 8. Oczywiście było w międzyczasie 20 razy zapalane górne światło bo którejś cos tam podpinali czy zmieniali, potem o 5 rano temperatura itd. Nie przeszkadzało mi;)
No to teraz oby przetrwać kolejny dzień...
Cos mnie odcisną brzuch pobolewa...
Kochana. Ja mialam identycznie. Pierwsza noc nie ptzespana, za to kolejnej nocy usnelam i wyspałam się jak nigdy. Mnie brzusio już od jakiegoś czasu boli bardziej aż boję się i płakać mi się chce, teraz każdy miniony tydzień traktuje jako cud, bo coraz gorzej ze mną. Leżę i trzymam ten reżim. W poniedziałek jedynie wizyta i znów lezenie 3 tyg będzie
 
Marcysia, a wizyta jutro?
Mnie tez boli brzuch i napina się dziś bardziej.
Lekarz na obchodzie spytał czy boli, mówię że tak, a on mi mocno nacisnął. Aż krzyknęłam tak zabolało, a on dalej ciśnie. Kazałam mu przestać. Idiota!

Wlasnie mnie pod pompę podpięli z tokoliza bo mi się skurcze pisały na Ktg :(
 
Witam się ze szpitala.
Dziś się wyspałam jak nigdy, musiałam odespać poprzednia noc. Padłam o 21.30 i obudziłam się o 8. Oczywiście było w międzyczasie 20 razy zapalane górne światło bo którejś cos tam podpinali czy zmieniali, potem o 5 rano temperatura itd. Nie przeszkadzało mi;)
No to teraz oby przetrwać kolejny dzień...
Cos mnie odcisną brzuch pobolewa...
Aga, super, że się wyspałaś od razu humor będzie lepszy :-)
 
Aga. Ci lekarze to są jacyś bezmyślni, jak przy takim rozejsciu można naciskać na macice. Masakra jakaś. Wizyte mam wyjątkowo jutro, a nie w środę, chyba sobie mój gin długi weekend robi ;). Kochana może z nerwów masz skurcze. Współczuję. Ja dIsiaj leżę i staram się być spokojna bo ostatnio też nie najlepiej ze mną
 
Dzień dobry w niedzielę, obudziło mnie słoneczko, które niestety już się schowało :frown:
Wczoraj w domu była ekipa i wiercili, piłowali itp.i było głośno. Nie wiem, czy przez ten hałas synek si nie obkręcił i jest w poprzek. Mam takie ważenie jak si preży i patrze na kształt brzucha to mam takie wrażenie-mam nadzieje, że się mylę.
Na dworzu zimno-brrr
Miłek niedzieli :-D
 
Marcysia
ale czemu się gorzej czujesz? Boli cie podbrzusze bardziej czy skurcze masz?
Ja dola złapałam trochę bo myślałam, ze już będzie lepiej a tu dupa...chyba jednak szybko nie wyjde
 
reklama
Do góry